reklamı kapat

POPÜLER

Denzel Washington

Denzel Washington’dan İstanbul’a uğrayan aksiyon filmi [Video]

Hollywood’un tecrübeli isimlerinden Denzel Washington The Equalizer serisiyle beyaz perdeye dönüyor. Türkçe ismi Adalet 2 olan filmden yeni fragman paylaşıldı. Bu tanıtımda İstanbul’dan manzaraların da kendine yer bulması dikkat çekti.

Adalet ilk filmiyle 2014 yılında karşımıza çıkmıştı. Başrolünde Denzel Washington‘un yer aldığı bir aksiyon filmi olmasıyla dikkat çekmişti. Şimdi tecrübeli oyuncu Robert McCall rolüne geri dönüyor. Amerika’daki araç çağırma firmalarından birince çalışan Robert McCall bir yandan adalet arayışındakilere yardımcı oluyor. CIA‘de elde edemediği adalet duygusunu bu yoldan sağlamaya çalışıyor. Fakat asıl problem onun eski dostu olan Susan Plummer‘ın öldürülmesiyle başlıyor. Robert arkadaşının intikamını almak ve adaleti sağlamak için harekete geçiyor. Böylece yolu İstanbul’a düşüyor.

Paylaşılan tanıtımda Denzel Washington’ı direkt olarak Sultanahmet Camii gibi klasikleşen noktalarda görüyoruz. Onun İstanbul’daki sahnelerde kılık değiştirmiş olması ve Doğu Ekspresi’nde boy göstermesi de dikkatlerden kaçmıyor. Filmde ayrıca Game of Thrones ve Narcos ile tanıdığımız Pedro Pascal görünüyor. Onlara Bill Pullman, Melissa Leo, Sakina Jaffrey ve Jonathan Scarfe gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adalet 2 filminin 24 Ağustos‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan ve İstanbul’dan görüntülerin de yer aldığı tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.