reklamı kapat

POPÜLER

Apple 6,1 inç iPhone

Daha uygun fiyatlı 6,1 inç iPhone’u gösteren yeni taslak tasarım

Teknoloji devi Apple‘dan 2018 içerisinde gelecek modellerden 6,1 inç iPhone, gerçekten merakla bekleniyor. Fiyatıyla fark yaratacağı söylenen telefon için yeni bir taslak tasarım da yayımlanmış durumda.

Advertisement

Apple‘dan artık kesinleştiği üzere 2018’de üç yeni iPhone geliyor. Bunların OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, yine OLED ekranlı dev iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor. İşte bu modeli gösteren yeni bir taslak tasarım daha karşımızda bulunuyor. Kılıf üreticisi Ghostek‘ten gelen görsel, modelin genel çizgisini gözler önüne sermeye yetiyor. Bünyesinde iPhone X kadar büyük bir çentiğin yer alacağı model, TrueDepth kamera sistemiyle geliyor deniyor. Arkasında tek bir kameranın bulunacağı görülen telefon, genel olarak iPhone X’e oldukça benzer bir tasarım taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz haftalarda 6,1 inç modelin normalden iki ay geride olduğu ve kasım ayından önce tanıtılmasının mümkün olmadığı ortaya çıkmıştı. Söylendiği kadarıyla telefonda kullanılacak LCD modelin panelinde bir sorun yaşanıyor. Kaynaklar “LCD modelin “dokunma” fonksiyonu için üretim verimi şu anda tatmin edici değil, ancak gelişiyor” açıklamasını yapıyor. Bu yüzden daha geç karşımıza çıkacak model, ailenin en uygun fiyatlı versiyonu olacak gibi duruyor.

Apple 6,1 inç iPhone

2018 Apple iPhone’ların fiyatları hakkında son detaylar

Bakıldığı zaman ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone ise 600-700 dolar seviyesinde karşımıza çıkacak. Alt rakamlardan gelmesi bekleyenleri memnun edecek gibi duran telefonlar, gerçekten merakla bekleniyor.

İlgili Video

Telefon için daha önce böyle bir video hazırlanmıştı