reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Denzel Washington

Denzel Washington’ın bir ilke imza attığı The Equalizer 2’nin ilk fragmanı yayında [Video]

Hollywood’un tecrübeli isimlerinden Denzel Washington, The Equalizer 2 ile aksiyon dolu dünyaya geri dönüyor. Üstelik bu film onun kariyerinde bir ilke imza atmasına da vesile oluyor.

Advertisement

İsmi Türkçe’ye Adalet olarak çevrilen filmde Robert McCall‘ın maceralarına şahit oluyoruz. Kahramanımız ilk filmin sonuna Teri’yi (Chloe Grace Moretz) kurtarmayı başarmış ve Rus tehdidini ortadan kaldırmıştı. Fakat onun sahnelere geri dönmesi için yeni tehlikelerin ortaya çıkması uzun sürmüyor. Üstelik kendisinin emeklilikle pek alakası olmadığı hemen anlaşılıyor. Karşısına çıkan tüm korumaları yere sermesi on saniye sürmüyor.

Henüz konusuna dair net bir fikrimiz olmayan The Equalizer 2‘in oyuncu kadrosunda Denzel Washington’ın yanı sıra Pedro Pascal, Bill Pullman, Melissa Leo, Jonathan Scarfe ve Sakina Jaffrey yer alıyor. Filmin bir diğer dikkat çekici özelliği ise Oscarlı oyuncu için bir ilk olması. Kariyeri boyunca birçok farklı role bürünen Washington hayatında ilk defa bir devam filmiyle izleyici karşısına çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vizyon tarihi birkaç defa değişen The Equalizer 2’nin Amerika’da 20 Temmuz‘da vizyona girmesi bekleniyor. Filmin ülkemizdeki gösterim tarihi ise henüz netleşmiş değil. Paylaşılan aksiyon dolu ilk fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

The Equalizer 2 fragmanı