reklamı kapat

POPÜLER

Dijital şölen; Yeni BMW i4 İlk Kez Türkiye’de!

Dijital şölen: “Yeni BMW i4 ilk kez Türkiye’de”

Markanın tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli Yeni BMW i4, dünyaca ünlü moda tasarımcıları eşliğinde gerçekleşen dijital defilesinde ilk kez gösterildi.

Markanın tamamen elektrikli modellerinin çatı markası BMW i iş birliği ile gerçekleştirilen özel etkinlikte yeni iX ve yeni iX3 sergilenirken, yeni BMW i4 ise Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı. Raisa&Vanessa’nın 2022 Sonbahar Kış koleksiyonuna estetik tasarımı ve cesur karakteri ile eşlik eden tamamen elektrikli yeni i4’in ilk çeyrek sonunda Türkiye’de yollarla buluşması hedefleniyor.

Sürdürülebilirlik, Tasarım ve Lüks

Modacı ikizler Raisa&Vanessa ile birlikte gerçekleştirilen iş birliğinin bir parçası olarak, yeni BMW i4 ile birlikte sürdürülebilirlik, tasarım ve lüksün zamansız hikayesinin buluşturulmasının konu edinildiği bir film de yayına alındı. Doğadan, stilden ve lüksten ödün vermeyen tasarımlarla sürdürülebilirliği modaya yansıtma çabasında olduklarını ifade eden Raisa&Vanessa kardeşler, son koleksiyonlarına eşlik eden Yeni BMW i4’ün de tüm bu özellikleri tek bir potada erittiğini belirtti.

Tasarıma başlarken doğa ile ilişki kurmanın ve doğanın zamanıyla senkron olmanın ilk adım olduğunu belirten tasarımcılar, yeni i4’ün modern, zarif ve sportif tasarımını doğa dostu elektrikli teknolojisiyle birleştirmesinden de etkilendiklerini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni BMW i4 bize neler sunuyor?

BMW’nin tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli Yeni BMW i4 ve ilk tamamen elektrikli M modeli yeni i4 M50 yollarla buluşmak için gün sayıyor. BMW’nin efsanevi sportif karakterini ve Gran Coupé’nin zarif tasarımını, ferahlık ve pratiklikle birleştiren yeni B i4, WLTP normlarına göre 500 km’yi aşan bir menzil sunuyor. Baştan itibaren tamamen elektrikli bir sürüş sistemi için tasarlanmış esnek araç mimarisine sahip yeni BMW i4, 2022’nin ilk çeyreğinde Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda yerini alacak.

İlginizi Çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın