reklamı kapat

POPÜLER

Honor Türkiye

Dikkat çeken akıllı telefonlara imza atan “Honor” Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı olan CES’te bu yıl 8 ödül birden alan Honor akıllı telefonlar yakında Türkiye pazarında da raflardaki yerini alıyor. Küresel büyümesini Türkiye ile devam ettirmek isteyen Honor, ürünlerinin sunduğu değeri Türk tüketicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Farklı bölgelerdeki başarılarına paralel olarak dünya genelindeki yaygınlığını da arttırmak isteyen Honor, küresel büyüme enerjisini şimdi Türkiye’ye taşıyor. Şirketin trend yaratan, yenilikçi ürün ailesinin en yeni üyeleri, dinamik marka ruhuyla tüm Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Şirketin Global Başkanı George Zhao, konu hakkında şöyle konuşuyor: “Honor gibi, Türkiye fırsatlarla dolu ve potansiyeli yüksek bir ülke. Yeni ürün eko sistemimizle Türkiye pazarına resmî olarak giriş yaptığımızı duyurmaktan heyecan duyuyorum. En iyi ürünlerimizi ve marka deneyimimizi rekabetçi bir fiyat seviyesinde pazara sunacağız ve Türkiye’deki gençler için güçlü bir alternatif olacağız. ”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Honor’un ürünleri, üç alanda sektöre öncülük ediyor: Yeni teknolojiler, estetik tasarım ve gençler tarafından erişilebilirlik. Çağın ihtiyacı olan gerekli yenilikçi teknolojileri, yüksek kullanıcı deneyimini sunmak için aralıksız çalışıyoruz. Gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yaratıcılıklarını beslemek ve onları harekete geçirmek istiyoruz. Geleceğe baktığımızda ise, Honor olarak 3 yıl içerisinde ilk 5’e, 5 sene içinde de ilk 3’e girmeyi planlıyoruz.”

Honor Türkiye

Honor için Türkiye fırsatlarla dolu, potansiyeli yüksek bir ülke

Çin’de 2013 yılında kurulan Honor, şimdiden ana vatanı ve uluslararası pazarlarda önemli bir oyuncu olmayı başardı. Rekabetçi ürünlerini 74 ülkeye ve 80 milyon hayranına ulaştıran şirket, 2018 yılında sekiz adet “CES’in En İyisi” ödülü almayı başardı. Bağımsız pazar araştırma şirketi Sino’nun verilerine göre Honor, Çin’deki akıllı telefon pazarında satış hacmi ve gelir açısından 2017 yılının bir numarası oldu. Çin’de her yıl 11 Kasım’da kutlanan ve alışverişin patlama yaptığı “Bekarlar Günü”nde ülkenin en büyük iki e-ticaret platformu Alibaba ve Jingdong’da 600 milyon doların üzerinde satış yapan Honor, böylece aşılması zor bir rekor kırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kuzey ülkeleri, Batı ve Doğu Avrupa, Rusya ve Kuzey Amerika gibi gelişmiş pazarlara da adım atan şirket, özellikle Batı Avrupa’da hatırı sayılır bir başarıya imza attı. Son pazar verilerine göre Honor’un gelirleri Almanya’da yüzde 300, İtalya’da yüzde 350 artarken, Fransa’nın “En iyi online akıllı telefon markası” seçildi. Diğer yandan, şirket pazar payı büyümesi açısından da dikkat çekici gelişmeler ortaya koydu; Honor, Finlandiya pazarında 1., Rusya’da pazar payında ise 3.lüğe oturdu.

İlginizi çekebilir