reklamı kapat

POPÜLER

Google Disney

Disney parkları Google Street View’la evinize geliyor [Dene]

Google, Haritalar servisine nihayet Disney parklarını ekledi. 11 farklı parkı artık Street View özelliğiyle evinizden ziyaret edebilirsiniz.

Disney, Google’a kapılarını açtı. Şimdilik sadece Amerika’da yer alan parkları sisteme dahil eden Google, Street View ile 11 farklı parkın içinde gezmeyi mümkün kılıyor. Haritalar hizmetinin bu yeni özelliği turizm için de pozitif bir etki yaratacak gibi görünüyor. Geçmişte Asya’ya kıyasla batı ülkelerinde mahremiyet gerekçesiyle Street View araçları dahi tepki alırken şimdilerde Disney’in kapılarını Haritalar hizmeti için açması bu düşüncenin yavaş yavaş değiştiğinin de göstergesi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğlence evinize geliyor

Teknolojinin en güzel yanlarından biri olan yer ve zamandan bağımsızlık da bu yeni güncellemeyle daha anlamlı hale geliyor. Street View özelliğiyle oturduğunuz yerden dünyanın herhangi bir köşesine gidip orayı “adım adım” gezebiliyorsunuz. Şimdi aynı durum yavaş yavaş popüler eğlence merkezleri için de geçerli oluyor. Erişime açılan eğlence merkezleri ise sırasıyla şu şekilde; Pandora – The World of Avatar, Magic Kingdom Theme Park, Animal Kingdom Theme Park, Epcot Theme Park, Disney Springs, California Adventure Park, Disneyland Park, Hollywood Studios, Typhoon Lagoon Water Park, Downtown Disney District, Blizzard Beach Water Park. Tüm parklara buradan ulaşabilir, hepsini gezebilirsiniz.