reklamı kapat

POPÜLER

Echo The Bear

Disney+, yeni Echo fragmanı paylaştı, The Bear için onayı verdi

Türkiye’de de yer alan Disney+, mini dizi Echo için yeni bir fragman paylaştı, aynı zamanda The Bear için 3. sezon onayını verdi.

Echo için paylaşılan sayfada izleyebileceğiniz resmi fragman kapsamında şunlar aktarıldı: “Marion Dayre ve Amy Rardin’in baş senaristleri olarak yer aldığı Marvel Studios imzalı ‘Echo’ adlı 5 bölümlük mini diziden yeni fragman yayınlandı. 10 Ocak 2024’ten itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek dizi, Wilson Fisk’in suç imparatorluğu tarafından takibe alınan Maya Lopez’i merkezine taşıyor. Bu yolculuk Maya’yı evine getirirken, genç kız ailesiyle ve mirasıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Alaqua Cox ile Vincent D’Onofrio’nun başrollerini paylaştığı dizinin 5 bölümü aynı anda yayınlanacak ve bu yanıyla Marvel Studios bir “ilk”e imza atacak. Chaske Spencer, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Zahn McClarnon ve Cody Lightning’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı ‘Echo’nun bölümleri Sydney Freeland ve Catriona McKenzie tarafından yönetildi. 10 Ocak’tan itibaren dizi severlerle buluşacak olan ‘Echo’, seyircileri büyük bir suç imparatorluğuna davet ederek aksiyon dolu sahneleriyle çok konuşulacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Bear için verilen 3. sezon onayı hakkında yapılan açıklama ise şöyle oldu: “İlk sezonuyla büyük başarı yakalayan ve senenin en çok konuşulan işlerinden birine dönüşen, ikinci sezonuyla ise kültürel bir fenomene dönüşen ‘The Bear’, izleyicilerine özlem duygusu çok yaşatmayacak. Dizi, 3’üncü sezonuyla seyircilerle buluşmaya devam edecek.

Christopher Storer’ın yaratıcı koltuğunda oturduğu ve 13 dalda Emmy Ödülü’ne aday gösterilmiş, başrol oyuncusu Jeremy Allen White’a Altın Küre Ödülü kazandırmış dizi son sezonunda, izleyicileri kirli sandviç lokantalarını bir sonraki aşamaya geçirip güzel bir mekana dönüştürmeye çalışırken kendi dönüşüm hikayelerini izlediğimiz mutfak ekibiyle bizi yolculuğa çıkarmıştı.

Her biri geçmişle yüzleşmek ve gelecekte kim olmak istediklerini hesaba katmaya çalışırken onlara Olivia Colman, Jamie Lee Curtis, Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Gillian Jacobs, Will Poulter, Jon Bernthal, Molly Gordon ve Joel McHale gibi yıldız isimler de eşlik etmişti. Yeni sezona dair tüm detayların şimdiden heyecan ve merakla beklendiği ‘The Bear’, sadece Disney+’tan izlenebilecek.

Echo yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli