reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mavic 3
DJI Mavic 3

DJI Mavic 3 ve Mavic 3 Cine’nin dudak uçuklatan Türkiye fiyatları açıklandı

Kısa bir süre önce lanse edilen DJI Mavic 3 ve Mavic 3 Cine modellerinin Türkiye fiyatları açıklandı. Çift kamerası ve uzun menziliyle fark yaratan yeni drone modelleri ön siparişe sunulmuş durumda.

Türkiye’de başlangıç fiyatı 26.999 TL olan drone’un Cine modelinin fiyatı ise tam 64.999 TL. Yurt dışında 5.000 dolar olan DJI Mavic 3 Cine’nin Türkiye’de bu fiyatla satılması normal görünüyor. Mavic 2 Pro’da olduğu gibi Hasselblad imzalı kamerayı bünyesinde barındıran drone‘da çift kamera bulunuyor. Kameralardan ilki 24 mm sabit lense sahip. Diğer kameraya bakıldığında ikinci kamera 28x hibrit (Optik + dijital) yakınlaştırma yapabiliyor. Yeni modeller temelde Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom ile sunulan altyapıyı bir araya getiriyor. Mavic serisinin diğer üyeleri gibi katlanabilir tasarıma sahip olan yeni drone’lar kalktıkları yere otomatik olarak geri dönerek iniş yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bünyesinde barındırdığı sensörlerle gelişmiş kaza önleme sistemine sahip olan DJI Mavic 3 serisi tam dolu pille 46 dakika boyunca havada kalabiliyor. F/2.8 ve f/11 arası değişken diyaframlı ana kamerada 4/3 inç boyutunda sensör yer alıyor. Büyük bir sensör sayesinde yeni drone’lar hem iyi hem de düşük ışıkta daha başarılı performans vadediyor.

DJI Mavic 3 Cine modelinin standart modelden ne farkı var?

12-bit RAW formatında 20 megapiksel çözünürlükte fotoğraflar çekebilen drone’lar aynı zamanda saniyede 60 kare 5.1K ve saniyede 120 kare 4K videolar kaydedebiliyor. Cine modelinde mevcut modelden farklı olarak 1 TB SSD ve Apple ProRes 422 HQ format desteği yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti