reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mini 2

DJI Mini 2’de önemli bir sorunu çözen güncelleme yayında

DJI, Mini 2 drone’u için yeni bir yazılım güncellemesi paylaştı. Güncellemeyle birlikte DJI Mini 2 modelinde yaşanan pil sorununun çözüme kavuştuğu belirtiliyor.

Drone’da kullanılan lityum iyon pil tam şarj seviyesine ulaştığında yavaşça boşalıyor. Bu sistem sayesinde pil performansı artıyor. DJI Mini 2’de ise  bu  özelliğin aktif olarak çalışmadığından söz ediliyordu. Yeni sunulan yazılım güncellemesi drone kullanılmadığında otomatik deşarjı başlatacak bir özelliği kullanıma sunuyor ve bu sayede pil ömrü performansı artıyor.

Geçtiğimiz yılın kasım ayında tanıtılan Mini 2, 249 gram ağırlığıyla dikkat çekiyor. 3 eksenli timbal sistemine sahip olan drone, gimbal sistemiyle sarsıntısız videolar çekmeye imkan tanıyor. Drone 4K video desteğine de sahip. Eski model tam dolu pille 30 dakikada havada kalırken yeni model 31 dakika uçuş süresi vadediyor. Mini 2’deki pil kapasitesi ise 2.250 mAh. Selefi 4 kilometrelik menzil vadederken yeni model üst düzey modellerde olduğu gibi OcuSync 2.0 teknolojisine destek veriyor. Bu teknoloji sayesinde drone, 10 kilometrelik bir menzil sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mini 2 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Panorama, QuickShots ve One-Tap video gibi özellikler de drone’da karşımıza çıkıyor. Drone’un standart versiyonu 4.698 TL‘ye, combo paketi ise 6.298 TL‘ye satılıyor. Drone hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

DJI Mini 2 ile tanışın