reklamı kapat

POPÜLER

starry
router
stary
starry
starry

Dokunmatik ekranlı akıllı router [Video]

Teknoloji şirketi Aereo’nun kurucusu Chaitanya Kanojia, Starry Station adını verdiği akıllı Wi-Fi router’ı görücüye çıkardı. Tasarım açısından piyasadaki router’lardan farklı bir görünüme sahip olan Starry Station, kullanıcılara daha basit ve daha güvenilir bir Wi-Fi deneyimi sunuyor.

Wi-Fi ağlarının kurulumunu ve düzenlenmesini kolaylaştıran Starry Station sunduğu yeteneklerle piyasadaki router’lardan kolayca ayrılıyor. 3,8 inçlik dokunmatik ekran üzerinden internetle ilgili sağlık raporu çıkarabiliyor. Örneğin sabah saatlerinde internetiniz yavaşsa router bu konuda bilgilendirmede bulunabiliyor.  İnternetle ilgili detaylı araştırma yapabilen router ekran üzerinden internet hızını ve hangi cihazların çevrimiçi olarak kullanıldığını gösterebiliyor. Hızlı bir şekilde sağlık puanını görebileceğiniz router’da en ufak bir sorun olup olmadığını kolay bir şekilde görmek mümkün. 

802.11ac Wi-Fi bağlantı teknolojisine, MIMO antene ve  beamforming teknolojisiyla uyumlu cihazın nesnelerin interneti için gelecekteki 802.15 standardına da destek vereceği belirtiliyor. Mobil cihazlar için geliştirilen uygulamalarla da çalışan Starry Station, hız ve kapsama alanı sorunu yaşayan, birden fazla ve farklı cihazı Wi-Fi ağına bağlayan kullanıcılara çözüm sağlıyor. Mart ayında yurtdışında piyasada olacak router’ın satış fiyatı ise 349 dolar olacak.

VİDEO
https://youtu.be/teVEk-jsoZU