reklamı kapat

POPÜLER

Honor Router 3

Türkiye fiyatı açıklanan Honor Router 3 ve sunduğu yenilikler

Dünyanın ilk Wi-Fi 6 Plus yönlendiricisi olarak lanse edilen Honor Router 3, Türkiye’de satışa sunuldu.

Wi-Fi 6 Plus teknolojisiyle fark yaratan yönlendirici daha hızlı bir kablosuz ağa sahip olmak isteyenlerin dikkatini çekeceğe benziyor. Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemciye ve en yeni Wi-Fi 6 standardına sahip olan Honor Router 3’teki dört anten kolayca katlanabiliyor. Cihaz üzerinde yer alan, 1.000 Mbps 1 adet WAN ve 3 adet LAN yuvasıyla kullanışlılık sağlıyor. Honor Router 3, 1 Gbps’nin üzerinde ağ hızlarına ulaşabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, Wi-Fi 6 cihazlarında çok daha yüksek aktarım oranına ve daha geniş kapsama alanına kavuşuyorlar.HD kalitede bir filmi sadece 10 saniyede indirebiliyor.

Cihazın üst kısmında bulunan “H” tuşuyla birlikte beş taneye kadar diğer Honor Router 3’lere kolayca bağlanabiliyor. Toplamda 5 adete kadar ek HONOR Router 3’e bağlanarak geniş alanlarda kapsama alanını genişleten cihaz, menzil arttırıcı özelliğe de sahip.

Honor Router 3 güçlü performans vadediyor

Hisilicon tarafından geliştirilen Gigahome Wi-Fi 6 yonga setini bünyesinde barındıran cihaz, Wi-Fi 5’e göre üç kat daha yüksek ağ hız vadediyor. Cihaz aynı zamanda dört kat daha fazla kapasiteye sahip. Yüzde 30 daha az enerji tüketimi sunan cihaz, birden çok cihazla aynı anda iletişim kurabiliyor. Hedef Uyanma Süresi özelliği sayesinde kullanıcılar, bağlı cihazları için “uyanma” zamanı belirleyebiliyor. Cihazın satış fiyatı ise 649 TL.

İlginizi Çekebilir

Bu da Huawei’nin çok da gelişmiş kulaklık modeli