reklamı kapat

POPÜLER

Honor

MagicBook Pro

MagicBook Pro

MagicBook Pro

Router 3

Honor’dan akıllı yaşam stratejisi ışığında gelen yeni ürünler

Huawei alt markası Honor, kısa süre önce birçok yeni ürünün resmi duyurusunu yaptı. İşte firmanın akıllı yaşam stratejisi ışığında gelen yeni ürünleri;

Huawei çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan bir firma olarak lanse edilen Honor, ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre yeni ürünlerin ilki 16,1 inç ekrana sahip şık tasarımlı MagicBook Pro dizüstü modeli oluyor. Yüzde 90 ekran-gövde oranına ulaşmak için 4.9mm’lik ince çerçeveye sahip olduğu aktarılan MagicBook Pro, kullanıcılara iyi bir ekran deneyimi sunuyor deniyor. Gücünü 10. nesil Intel Core i7-10510U işlemci ve Nvidia GeForce MX350 grafik kartından alan MagicBook Pro, yenilenmiş çoklu ekran özelliğiyle de kullanıcıların üretkenliğini maksimuma taşıyor. Firmanın bir diğer ürün ise kullanıcılarının her zaman bağlantıda olmasını kolaylaştıran yeni Android tablet ViewPad 6 oluyor. Bu kalem destekli model bünyesinde Kirin 985 5G işlemci barındırıyor ve Wi-Fi 6+ teknolojisini destekliyor. Hem iş yaparken hem de oyun oynarken gecikmesiz bir performans sunduğu aktarılan ViewPad 6, 2K FullView Ekran, akıllı bir bölünmüş ekran seçeneği ve  HD stereo ses kalitesi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor imzalı başka ürünler de geldi

Burada karşımıza üçüncü olarak kullanıcıların çok daha yüksek kablosuz hızlara ulaşmasını sağlayan Wi-Fi 6 destekli Router 3 çıkıyor. Bu ürün Wi-Fi 6+ yonga seti ve Gigahome çift çekirdekli 1.2GHz işlemci sayesinde, daha düşük güç tüketirken, daha yüksek hızlara ulaşabiliyor deniyor. Birer 2.4 GHz ve 5 GHz bandıyla toplamda 3000 Mbps’ye kadar kablosuz bağlantı hızı sunabilen Router 3, çok daha fazla cihazın kararlı ve düşük gecikmeli bağlantı için OFDMA teknolojisini barındırıyor.

Dördüncü ürün ise akıllı televizyon değil 8K görüntüleme, Hareket Tahmini, Hareket Telafisi ve 4 adet 10W hoparlör çıkışına sahip bir akıllı ekran olarak adlandırılan Vision X1 çıkıyor. Yüksek performansının yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor denilen Vision X1, kullanıcılara kesintisiz ve her zaman bağlantıda olan bir yaşam tarzı sunmak için akıllı yardımcıya sahip. Diğer Honor cihazlarından da kontrol edilebilen Vision X1 Serisi, 65 inç, 55 inç, 50 inç ekran boyutuyla tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Firmadan hepsine ek olarak AirPods Pro’ya oldukça benzeyen Honor Choice serisi içerisinde yer alan TWS Earbuds X1 isimli kablosuz kulaklık da geldi. Gerçek kablosuz kulak içi kulaklık, yüksek ses deneyimini 24 saate kadar sunduğu pil ömrüyle birleştiriyor deniyor. Bu ürünlerin Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü yapısı MIUI 12

İLGİLİ HABERLER