reklamı kapat

POPÜLER

Doxie’den yeni taşınabilir tarayıcılar

Kağıt kargaşası arasında kaybolmayı engelleyen taşınabilir tarayıcı Doxie ile sayfaları tarayarak farklı ortamlara aktarmak çok daha kolay hale geliyor.
Doxie Go Plus ve Doxie Go Wi-Fi olmak üzere iki farklı modeli bulunan cihazın en gelişmişi olan Doxie Go Wi-Fi, taradığı sayfayı uygulama aracılığıyla direkt olarak Mac, PC, iPhone ve iPad’e aktarabiliyor. Doxie Go Plus ise bünyesinde 300 kadar kayıt tutabiliyor ve daha sonra bilgisayara bağlanarak sayfayı bilgisayara aktarabiliyor.

doxie

Tam bir sayfayı tarayabilen cihazın 300 dpi ve 600 dpi olmak üzere iki farklı modu bulunuyor. Taramayla ilgili ayarları kendisi yapabilen ve otomatik olarak kontrastı ayarlayan Doxie, bu sayede görüntüyü en iyi şekilde diğer cihazlarla paylaşabiliyor.

Taranılan öğeler PDF formatında kaydediliyor ve istendiği takdirde bulut hizmetleriyle veya diğer uygulamalarla paylaşılabiliyor. Doxie Go Plus modelinin 179 dolar, Doxie Go Wi-Fi’ın ise 219 dolar fiyat etiketiyle Aralık ayının ortalarında raflardaki yerini alması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER