reklamı kapat

POPÜLER

Hyper HyperJuice powerbank
Hyper HyperJuice powerbank

Dünyada bir ilke imza atan 130W çıkış desteğine sahip powerbank

Akıllı telefonların pil ömürleri halen istenilen seviyeden çok daha uzakta bulunuyor. İşte bu noktada powerbank modelleri büyük önem arz ediyor.

Mobil yaşamın artık olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan powerbank’ler arasına bir yenisi daha eklendi. Kısa süre önce Hyper firması, toplam 130W çıkış desteğine sahip gelişmiş powerbank modelini tanıttı. Bünyesinde iki adet USB Type-C portu yer alan Hyper HyperJuice, bir port üzerinden dünyada ilke imza atarak 100W gücünde, diğerinden ise 60W çıkış verebiliyor. Toplam kapasitesi 27.000 mAh olan ve 18W çıkışa sahip standart bir USB çıkışı da bulunan HyperJuice, bu gücü sayesinde MacBook Pro gibi dizüstü bilgisayarları da doldurabiliyor. Alüminyum bir gövdesi bulunan ve bu açıdan oldukça sağlam olan ürün, 112W güç adaptörü ile 1 saat içerisinde tamamen doldurulabiliyor. Gövdesi 164.33 x 77.15 x 25mm, ağırlığı ise 661 gram olan ürün, iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanmış. Bu ürün ile aynı anda üç farklı ürün sorunsuz ve hızlı olarak doldurulabiliyor. Bu da gerçekten büyük bir kullanım kolaylığı anlamına geliyor.

Hyper HyperJuice powerbank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın en güçlü USB-C power bank modeli olarak geçen Hyper HyperJuice kesinlikle ucuz bir ürün değil

Bu kadar yüksek güç ve yüksek malzeme kalitesi ürünün fiyatını 250 dolara kadar çıkarmış durumda. Bu ürünün Türkiye’ye gelmesi ve satılması beklenmiyor. Çünkü sadece kur çarpımıyla 1.500 TL gibi inanılmaz bir fiyat ortaya çıkıyor. Hemen hemen kimsenin böyle bir ürün için bu kadar büyük bir para harcayacağını zannetmiyoruz.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda yeni Google Glass