reklamı kapat

POPÜLER

Huawei powerbank
Huawei powerbank
Huawei powerbank

Huawei’den yüksek performans isteyenlere özel powerbank

Teknoloji devi Huawei, P30 ailesi ile beraber yeni geliştirdiği powerbank birimini de tanıttı. Gücüyle dikkat çeken model, oldukça iddialı görünüyor.

P30 Pro ve P30 gündemden düşmüyor. Bunlara ek olarak iki adet kablosuz kulaklık ve bir adet akıllı saat tanıtan firma, aynı zamanda gelişmiş bir powerbank görücüye çıkarttı. Firmanın koyu mavi ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan ürünü, 12.000 mAh gibi büyük bir kapasiteye sahip. Tam 40W gücünde çıkış verebilen ve bu açıdan bağlı cihazları oldukça hızlı şekilde şarj edebilen model, bünyesinde bir adet normal bir adet de USB-C portunu taşıyor. Toplam ağırlığı 227 gram olarak açıklanan ürün, akıllı telefon yanında dizüstü bilgisayar için de oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Bünyesinde kendi pil durumunu gösteren ufak göstergeler bulunan Huawei imzalı yeni powerbank, Lityum-Kobalt oksit pil kullanıyor. 2 saat 14 dakikada tamamen doldurulabildiği söylenen ürünün, her zaman taşınabilecek bir yapısı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei imzalı bu powerbank gerçekten çok iddialı

Bu yüksek performanslı modele sahip olmak için kişilerin 99 euro fiyatı gözden çıkarması gerekiyor. Üst seviye özelliklere sahip olduğu için uygun fiyatlı bir seçenek olmayan model, başlıkta da yazdığımız gibi çok yüksek performans isteyenlere hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın akıllı gözlük modeli