reklamı kapat

POPÜLER

Panda

Dünyada ilklere imza atan kablosuz kulaklık: Drop x THX Panda [Video]

Kablosuz kulaklık modellerine olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. Bu durumun farkında olan üreticiler piyasaya sürdükleri kablosuz kulaklıklarla pazardan pay almak istiyor.

Fon toplama platformu Indiegogo üzerinden başlatılan bir proje, dünyada bir ilke imza attığını belirtiyor. Dünyanın ilk kablosuz odyofil kulaklığı Drop x THX Panda adını taşıyor. Kulaklık, Sony’nin LDAC teknolojisine destek veriyor. Kulaklık LDAC teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantıda yüksek çözünürlüklü sese yakın kalitede ses elde etmeye imkan tanıyor. Dünyada ilk kez bu kulaklıkta THX AAA olarak adlandırılan bir teknoloji kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde Panda dünyanın mümkün olan en düşük bozulma seviyesine sahip. Dünyanın ilk kablosuz odyofil sistemi olmasının haricinde dünyada ilk kez LDAC + Qualcomm QCC5125 teknolojileri bu kulaklıkta bulunuyor. Bluetooth 5.0 bağlantı noktasına sahip olan Drop x THX Panda bu sayede kaliteli bir kablosuz deneyim vadediyor. Yüksek kalitede telefon görüşmeleri için kulaklıkta iki adet mikrofon yer alıyor. Tam dolu pille 30 saate varan bir kullanım imkanı sunan Drop x THX Panda, USB-C üzerinden 10 dakika şarj edildiğinde 3 saate varan bir deneyim vadediyor. Mobil cihazlarda yer alan çoğu sesli asistanla uyumlu şekilde çalışan Drop x THX Panda, akustik bir izolasyon sunuyor. Kablosuz haricinde 3,5 mm bağlantı desteği sayesinde kablolu olarak da kullanılabilen kulaklık 375 gram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Drop x THX Panda kablosuz kulaklık fiyatı

Indiegogo’da üretim için gerekli fon desteğini toplayan Drop x THX Panda isimli kulaklığın sevkiyatı bu yılın haziran ayında başlayacak. Kulaklığın satış fiyatı ise 379 dolar olacak.

İlgili video

Özellikleriyle ilklere imza atan kablosuz kulaklık