reklamı kapat

POPÜLER

Vixari Tripod
Vixari Tripod Kickstarter

Dünyanın en portatif tripod modeliyle tanışın: Vixari [Video]

Fotoğraf çekerken en çok kullanılan aksesuarların başında tripod‘lar geliyor. Fotoğraf makinemizi ya da akıllı telefonumuzu sabit tutarak süper keskin çekimler yapmamıza imkan tanıyan bu ürünler, biliyorsunuz büyük gövdelere sahip. İşte bunu çözmek için hazırlanan Vixari, Kickstarter’da destek artıyor.

Tripod taşımayı profesyonel kişiler bile sevmiyor. Faydası büyük olması rağmen taşıması işkence olan bu yardımcılar, Vixari ile tarih oluyor. Kickstarter’ın en son üyelerinden ürün, dünyanın en portatif tripod modeli olarak geçiyor. Sizin de görebileceğiniz üzere alışıldık tripod tasarımını tarihe gömen ürün, her zaman yanınızda olabilecek bir gövdeye sahip. Yine üç tane bacağı bulunan ancak bacakları içe doğru katlanabilen tasarım harikası, katlana bildiği için hiç yer kaplamıyor. DSLR fotoğraf makinelerine destek veren ancak daha çok akıllı telefonlar için hazırlanan ürün, Bluetooth fotoğraf çekim kumandasına da sahip. Alt bacakları 105 cm kadar açılabilen portatif tripod, GoPro aksiyon kameralarıyla da kullanılabiliyor. Hareketli bir kafaya sahip olmasıyla öne çıkan ürün, kapalı haliyle iPhone 7 Plus‘dan çok da büyük değil.

Vixari Tripod

İşte aranan tripod: Vixari

Instagram jenerasyonunun çok seveceğini düşündüğümüz tripod, şu an koyduğu hedefi katlamış durumda. Yapılacak en az 49 pound bağış ile 2018 Şubat ayında elde edilebilen ürünün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Video