reklamı kapat

POPÜLER

Shiftwear

E-ink ekranlı spor ayakkabı [Video]

Her gün kıyafetinize uygun ayakkabı giymekte zorluk çekiyorsanız bu haber ilginizi çekebilir. Fon desteği toplama platformu Indiegogo’da başlatılan bir proje, her gün farklı tarzlarda ayakkabı giymenize imkan tanıyor.

ShiftWear adını taşıyan ayakkabı bünyesinde barındırdığı E-Ink HD ekran teknolojisiyle ayakkabınızı özelleştirebilmeye olanak sağlıyor. Akıllı telefon için geliştirilen uygulama yardımıyla kullanıcılar diledikleri tasarımları ayakkabılarına aktarabiliyor. Ekranın 5 metre suya karşı da dayanıklı olduğu belirtiliyor. Çamaşır makinesinde de yıkanabilen ayakkabı aynı zamanda kablosuz şarj teknolojisine de destek veriyor.

30 güne varan kullanım imkanı sunduğu ifade edilen ShiftWear’in üretime girebilmesi için kullanıcıların toplamda 25 bin dolarlık fon desteğinde bulunması gerekiyor. Şimdiye kadar yaklaşık 3.000 dolar fon desteği toplayan ShiftWear yeterli bağışı toplayabilirse 150 dolardan satışa sunulacak. ShiftWear’in  dünya genelinde sadece 2.000 adet üretilecek özel üretim versiyonunu satın almak isterseniz 1.000 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

ShiftWear

YORUMLAR