reklamı kapat

POPÜLER

Igor Lipchanskiy

Efsane albüm kapaklarına bakışınızı değiştirecek eğlenceli çalışma

18 Ocak 2018

Hem profesyonel hem amatör amaçlar için kullanılabilen Photoshop ortaya şahane işler çıkartabiliyor. Yetenekli Rus Igor Lipchanskiy‘nin çalışmaları ise bu programın nasıl eğlenceli hale getirilebileceğini gözler önüne seriyor.

Hatırlarsanız kısa bir süre önce Photoshop’un kötü kullanımının nasıl korkunç sonuçlar çıkartabildiğine şahit olmuştukZaring ailesinin kötü düzenleme mağduru fotoğrafları internette virale dönüşmüştü. Şimdi ise Photoshop’un iyi kullanımına şahit olacağımız bir örnekle karşınızdayız.

Klasik albüm kapaklarına bir de böyle bakın

Rusya’da yaşayan Igor Lipchanskiy dinlemekten keyif aldığı albümlerin kapaklarına kendini ekleyerek ortaya harika çalışmalar çıkartıyor. Onun çalışmalarına alet ettiği isimler arasında Adele, Eminem, Avril Lavigne, Ramones, Simon & Garfunkel, Lana Del Rey ve Shakira gibi ünlü isimler yer alıyor. Her seferinde klasikleşen karelere komik bir şekilde dahil olmanın yolunu buluyor. Kimi zaman sanatçıyla özdeşleşen pozların verilmesine yardımcı oluyor, kimi zaman ise karenin dışında bırakılan uyumsuz kişi oluyor. Fakat her seferinde konsepte uygun bir şekle girmeyi başarıyor. Sonuç ise görenlerin yüzlerinde gülümseye yaratan cinsten…

Igor Lipchanskiy’in diğer çalışmalarına bakmak veya sosyal medyada onu takip etmek isterseniz Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. Onun başarılı çalışmalarının bir kısmını ise haberimizin girişindeki galeride görebilirsiniz.