reklamı kapat

POPÜLER

DJI Mini 3 Pro

Ekranlı kumandayla gelen DJI Mini 3 Pro için yeni fiyat avantajı [Haziran 2024]

DJI Mini 3 Pro drone için yeni bir indirim fırsatı var. Yaz aylarının gelmesiyle teknoloji tutkunları tarafından tercih edilebilecek bir drone modeli olan cihaz katlanabilir bir tasarıma sahip.

Kutu içeriğinden DJI RC ekranlı kumandanın da çıktığı cihaz standart pille 34 dakikada havada kalabiliyor. Plus modeli tercih edildiğinde ise drone 47 dakika boyunca uçuş gerçekleştirebiliyor. 24 mm odak uzaklığa ve 1/1.3 inç sensöre sahip olan drone, 48 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Drone bu sayede detaylı fotoğraflar çekmeye yardımcı oluyor.  Saniyede 60 kare 4K video kaydı yeteneğine de sahip olan drone Full HD çözünürlükte saniyede 120 kare çekimler gerçekleştirebiliyor. Mini 3 Pro, 2 kat dijital yakınlaştırmaya da imkan tanıyor. Üç yönlü algılama sistemini bünyesinde barındıran drone bu sayede oluşabilecek kazalardan kaçınabiliyor.  Çift yerel ISO özelliğinin yer aldığı drone HDR çekimlerinin doğrudan çıkışını da destekliyor. FocusTrack , MasterShots ve Timelapse gibi özellikler de kullanıcılara sunuluyor. Drone’da  D-Cinelike Renk modu da mevcut. Bu mod  daha fazla görsel bilgi sağlayarak kullanıcılara daha zengin renk olanakları ve düzenleme sırasında daha fazla esneklik sunuyor. Drone’un pili tam olarak şarj edildiğinde 8 kilometrelik bir menzil vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DJI Mini 3 Pro drone’un kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yükksek fiyata satılan drone’un fiyatı 33.943  TL’ye geriledi. Drone’un Fly More Kit paketi de yer alıyor. Bu paketin içinden çıkan dahili ekranlı uzaktan kumanda sayesinde akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan direkt olarak ekran üzerinden görüntülere ulaşılabiliyor. Fly More Kit içeriğinden ayrıca ekstra piller, pervaneler ve bir adet taşıma çantası da çıkıyor.

DJI

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER