reklamı kapat

POPÜLER

Ford Mustang Mach E

Elektrikli Ford Mustang Mach E tanıtım öncesinde detaylı şekilde sızdı

Idris Elba’nın sunuyula tanıtımı gerçekleştirilecek olan Ford Mustang Mach E, tasarım noktasındaki tüm detaylarını içeren sızıntısıyla karşımızda.

Resmi tanıtım etkinliğine saatler kalan Mustang Mach E, prototip versiyonu üzerinden uzun süredir basının gündeminde. Geçtiğimiz günlerde sanal görüntüleri üzerinden gelen sızıntılarıyla artık iyice vites yükselten model şimdi de “gerçek dünya” sızıntısıyla karşımıza çıkıyor. İç ve dış tasarım noktasında merak edilen hemen her noktanın cevabını aldığımız bu son sızıntının tanıtım etkinliğini aratmayacağını net şekilde söyleyebilir. Özellike kokpit bölümüne hakim olan ve dikey şekilde konumlandırılan multimedya ekran ile Tesla’ya nazire yapan Ford’un fiyat noktasında da benzer eğride grafik çizmesi de kullanıcılar için fazlasıyla önemli.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Mustang Mach E hakkında öne çıkan son detaylar

Mustang tasarım genlerini gerek ön gerekse arka bölümünde stop tasarımından hissetirecek olan Mach E’nin kendine has nitelikleri de olacak. Özellikle kapı kolu ve ayna gibi temel gövde parçalarının bu noktada dışarıda ayrılacağını söylemek mümkün. Ford cephesinin versiyon konusunda önemli çeşitlilik sunmasını bekliyoruz. Model için şu anda beş farklı versiyonun sunulması gündemde. 43 bin dolarlık “Select” isimli ilk versiyon 370 km menzil, 50 bin dolarlık “Premium” versiyonu 482 km menzil, 52 bin dolarlık “California Route 1”, 482 menzil, 60 bin dolarlık “GT” versiyonu 378 km menzil, 60 bin dolarlık “First Edition” versiyonu sie 434 km menzille kullanıcılara sunulacak gibi görünüyor. Birkaç saat içinde tüm detaylarıyla karşımızda olacak modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Hyundai plug-in hybrid SUV concept