reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Thinkpad Tablet 8

Emlakçılara özel Windows 8.1’li Lenovo ThinkPad Tablet 8

Lenovo, özel emlak uygulaması ile birlikte gelen Windows 8.1’li tableti ThinkPad Tablet 8’in Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. Portföy ve müşteri yönetimi sağlayan emlak uygulaması ile ilanları emlak portallarında kullanıcılara hızlı bir şekilde sunan tablet, Türkiye’de hizmet veren yaklaşık 150 bin emlak ofisinin iş hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Lenovo’nun Anahtar Teknoloji ve Microsoft Türkiye ile birlikte geliştirdiği; Turkcell’in 3G hızının avantajlarından yararlanan “ReOS Emlak Sistemi” uygulaması, gayrimenkul sektöründe franchise veren markaların ve bağlı ofislerinin bilişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Emlakçıları ofise bağlı kalmaktan kurtaracak olan bu uygulama sayesinde tek dokunuşla porföy oluşturulup yönetilebiliyor. Uygulamada buna ek olarak müşteri bilgileri ve talepleri de kolayca listeleniyor. Mevcut portföylerin emlak portallarına aktarımı ise kısa sürede gerçekleşiyor. Full HD (1920×1200) çözünürlüklü 8,3 inç ekran, dördüncü nesil Intel Atom işlemci, 8 MP arka kamera, 2 MP ön kamera, 3G desteği ve 8 saate varan pil ömrüyle kullanıcıların beğenisine sunulan tablet, 6 Eylül’de ReOS emlak uygulaması ve data paketiyle 24 aylık kontratla 77 TL’den satışa sunulacak. Cihazın peşin satış fiyatı ise 1.849 TL.
Lenovo Thinkpad Tablet 8

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Emlakçılara özel Windows 8.1’li Lenovo ThinkPad Tablet 8” için 2 cevap

  1. technologist35 dedi ki:

    Cihaz güzel ama o paraya biraz zor…fazla değil 3 ay sonra 1500 rakamları görür

  2. Soner dedi ki:

    Sistemi öğrenmek için Turkcell i aradım arkadaşlar 3 hafta sonra geldiler ama hiçbirşey bilmedikleri gibi yanlış bilgiler veriyorlar. Kampanya yapıyorsun ama kimse bilmiyor.