reklamı kapat

POPÜLER

2021 Volkswagen Polo

En ucuz sıfır kilometre Volkswagen modelleri ve fiyatları

 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 12:33

Sıfır otomobil fiyatlarının günden güne arttığı şu günlerde, ülkemizde oldukça popüler olan Volkswagen markasına ait en ucuz 3 model ve fiyatları.

Alman menşeli otomobil üreticisi Volkswagen, savaş yıllarında ortaya çıkmış bir marka. 1937 yılında Alman halkı için ulaşılabilir ve tek tip bir araç üretme gayesi ile yola çıkan markanın kelime anlamı da “Halkın Arabası” anlamına gelmektedir. Zaman içinde büyüyen ve dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Volkswagen, artık bir grup şirketi. Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Škoda markaları da hali hazırda Volkswagen’in çatısının altında hizmetlerine devam ediyor. Marka ülkemizde de gerek filo gerek ise bireysel kullanımda önemli satış rakamları elde ediyor. Gelin beraber markanın en ucuz 3 modelline ve fiyatlarına beraber bakalım.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Golf : 190.500 ₺

Midline Plus – 1.0 TSI 115 PS Manuel

C Hatckback sınıfının ikonik modellerinden biri olan Golf yeni jenerasyonu ile geçtiğimiz aylarda tanıtıldı. Ancak modelin bir önceki jenerasyonu hala satışta olan tek versiyon. Satış rakamları ile rekorlar kıran Golf’e sahip olmak istiyorsanız en az 190.500 TL ödemeniz gerekli.


Volkswagen Caddy :157.000 ₺

Trendline – 2.0 TDI 102 PS Manuel

Ticari sınıfında değerlendirilen Caddy, ülkemizde neredeyse ticari amaçlardan çok bireysel olarak kullanılıyor. Geniş hacmi ve yükleme kapasitesi ile geniş aileler sık sık bu tip panel-van’ları tercih ediyor. Eğer siz de baz donanım bir Caddy almak isterseniz modelin fiyat etiketi 157.000 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Polo : 143.400 TL ₺

Trendline – 1.0 80 PS Manuel

Yeni jenerasyon Polo Türkiye’de en çok sevilen B segmenti otomobillerinden biri. Trendline donanım seviyesi, 1.0 motoru ve 80 beygir gücü ile Volkswagen Polo sizlere 143.400 liralık bir maliyet sunuyor.

İlgili video

Merak edilenleriyle 2020 VW Golf

İLGİLİ HABERLER