reklamı kapat

POPÜLER

epic game store

Epic Games Store, 22 Aralık itibarıyla yeni bir ücretsiz oyun veriyor

 - Güncelleme: 22 Aralık 2023 19:12

Hediyelerine hız kesmeden devam eden Epic Games Store tarafından oyunculara 22 Aralık itibarıyla tek bir oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bugün daha önce 235 TL‘ye satılan Art of Rally oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Art of Rally, Absolute Drift oyununun yaratıcısı tarafından, rallinin altın çağından esinlenerek biçimlendirilen bir deneyimdir. Yukarıdan aşağıya bakış açısıyla, renkli ve biçimlendirilmiş ortamlardan oluşan bir dünyada yarış. Günlük ve haftalık görevlerde liderlik tablolarının birinci sırasında yer almak için mücadele et. Art of Rally’nin ustası olacak mısın? Kariyer (Career) modunda Finlandiya’dan Sardinya’ya, Norveç’e, Japonya’ya, Almanya’ya, Kenya’ya ve Endonezya’ya uzanan 78 etaplık bir yolculukta rallinin altın çağını deneyimle. 60’lardan 80’lere, B Grubu, S Grubu ve A Grubundan en sevdiğin nostaljik arabaları kullan.” Şirketin bir sonraki ücretsiz oyunu ise 23 Aralık tarihinde yani yarın akşam belli olacak, yıl sonuna kadar art arda çok sayıda ücretsiz oyun verilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games Store oyunculara 21 Aralık tarihinde daha önce 181 TL’ye satılan Melvor Idle oyununu hediye etmişti. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle olmuştu: “RuneScape’ten esinlendiğimiz Melvor Idle, macera oyunlarına olan tutkunun özünü alıp onu en saf haliyle ortaya koyuyor! Melvor’daki RuneScape tarzı yeteneklerde artık bilgisayarında veya mobil cihazında ustalaşabilirsin.

Melvor Idle, eski zamanlardan bu yana aşina olduğumuz hissiyatı yepyeni bir oyun deneyimiyle birleştiren, içerik açısından zengin, idle türünde ilerlemeli bir oyun. 20’den fazla yeteneği geliştirmek hiç bu kadar huzur vermemişti. İster acemi veya kıdemli bir RuneScape oyuncusu ol, ister yoğun günlük tempo içerisinde kolayca erişebileceğin derinlemesine bir serüven arayışında ol; Melvor Idle ile eşi benzeri görülmemiş, sürükleyici bir deneyim seni bekliyor.

Bu oyundaki her yetenek bir amaca hizmet ediyor ve diğer yeteneklerle farklı şekilde etkileşime girebilir. Bir yeteneğe varını yoğunu vererek diğer yeteneklere katkı sağlayabilirsin. Yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak için hangi stratejileri kullanacaksın? Oyun sadece Odunculuk, Metal İşleme, Aşçılık ve Tarımdan ibaret değil. Yakın Dövüş, Menzilli Dövüş ve Büyü konusunda geliştirdiğin yeteneklerini savaş meydanına taşıyarak 100’den fazla canavara karşı mücadele et.

Zorlu zindanlarda zafere ulaşmak ve muazzam baş düşmanları mağlup etmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Seviye atlatabileceğin 20’den fazla yeteneğin yanı sıra çevrimdışı ilerleme, buluta kaydetme uyumluluğu, oyun dahilindeki Depo/Envanter sistemi ve daha fazlası seni bekliyor! Düzenli güncellemeler sayesinde serüven de dallanıp budaklanmaya devam edecek. Melvor’ı fethedecek kadar iyi misin?”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER