reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store Relicta

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun Relicta oldu

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun Relicta oldu ve verilecek bir sonraki ücretsiz oyun da duyuruldu.

Advertisement

Epic Games Store üzerinde Galactic Civilizations III sonrasında daha önce 31 TL’ye satılan Relicta ücretsiz olarak elde edilebilir hale geldi. Ücretsiz elde etme periyodu 27.01.2022 saat 19:00’da bitecek oyun hakkında firma tarafından aktarılan detaylar şöyle: “Relicta, Chandra Üssü’nün sırlarını açığa çıkarmak için manyetizma ile yer çekimini yaratıcı bir şekilde bir araya getirmen gereken birinci şahıs, fizik temelli bir bulmaca oyunudur. Ay’ın derinliklerinde, kızının hayatta kalmasını sağlayabilecek tek şey, sahip olduğun bilimsel düşünce gücüdür…

Tekinsiz, harabeye dönmüş bir Ay üssünde üst düzey bir fizikçi olarak oyna. Fiziksel bulmacaları çözmek için yer çekimi ve manyetizma ile istediğin gibi oynayarak esrarengiz, yer şekilleri ile oynanmış kraterlerin arasında yolunu bul. Bir an önce güvenli bölgeye ulaşmaya mı çalışacaksın, yoksa bazı ipuçları bulup 22. yüzyıl yörünge politikalarında gizli entrikaları açığa mı çıkaracaksın?

Ay kraterlerinin ebedi karanlığının içinde bir sır yatıyor ve bu, kızının canını alabilir veya insanlığın kaderini sonsuza dek değiştirebilir. Araştırmanın nihai sonuçlarıyla yüzleşmeye hazır mısın?”

Epic Games Store tarafından 27 Ocak tarihinde verilecek bir sonraki ücretsiz oyun ise DAEMON X MACHINA olacak. Oyunun temel açıklaması şöyle: “Sen, Moonfall felaketinin ardından ortaya çıkan yeni bir insan türü olan bir Outer’sın. Orbital organizasyonun bir paralı askeri olarak, insan yaratıcılarına karşı isyan eden yozlaşmış Yapay Zekâlardan oluşan Immortal’lara karşı insanlığın hayatta kalması için verilen umutsuz bir savaşta cephede yer alıyorsun.

Arsenal olarak bilinen tamamen özelleştirilebilir mech’i sürerek senin gibi diğer paralı askerlerle bir araya gelmeli ve Immortal’ları alt etmek için görevleri tamamlamalısın. Ancak dikkatli ol, paralı askerlerin dâhil olduğu bir savaşta bugün dostun olan yarın düşmanın olabilir. Kenichiro Tsukuda ve mech tasarımında çığır açan Shoji Kawamori’nin vizyoner akıllarının bir ürünü olan yeni nesil yüksek tempolu bir mech aksiyon savaş oyunu.”

İlginizi Çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti