reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Apple iPod Touch
Yeni Apple iPod Touch
Yeni Apple iPod Touch
Yeni Apple iPod Touch

Evet halen yaşıyor! Karşınızda yeni Apple iPod Touch ve fiyatı

Apple, dakikalar önce yeni iPod Touch modelini tanıttı. Türkiye’de de satılacak olan cihaz, hayatımızda kalmaya devam ediyor.

iPod markası genel olarak Apple için çok ama çok önemli. Firmayı bir dünya devi haline getiren iPod modelleri, iPhone’lar nedeniyle artık gündeme gelmiyor. Ancak Apple iPod’un peşini bırakmıyor. İşte bu noktada yeni iPod Touch karşımızda bulunuyor. Kısa süre önce tanıtılan model, tasarımsal olarak bildiğimiz geleneksel çizgiyi devam ettiriyor. Kalın çerçeveleri fiziksel bir buton birleştiren model, bir Touch ID parmak izi sensörüne sahip değil. 4 inç Retina LCD ekranı 1136×640 piksel çözünürlükte olan ürün, gücünü iPhone 7’de de kullanılan A10 Fusion işlemciden alıyor. 32 GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç farklı depolama seçeneği bulunan yeni iPod Touch, 88 gram ağırlığa sahip. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan model, önünde 1.2 megapiksel, arkasında ise 8 megapiksel kamera taşıyor. Kapasitesi açıklanmayan dahili piliyle 40 saat müzik, 8 saate kadar da video oynatma getiren yeni Touch, kutusundan iOS 12 ile çıkıyor. Bu modelin iOS 13’e de geleceği görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Apple iPod Touch kaça satılacak?

Modelin yurt dışı fiyatı 32 GB için 199 dolar, 128 GB içi 299 dolar, 256 GB için de 399 dolar seviyesinde. Toplam altı farklı renk seçeneği bulunan ürünün Türkiye başlangıç fiyatı ise 1.599 TL seviyesinde. 256 GB içinse tam 3.399 TL verilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

En özel iPhone modelleri