reklamı kapat

POPÜLER

Fallout New California

Fallout 76’dan sonra sıra Fallout New California müjdesinde

Bethesda daha kısa bir süre önce alışılmadık bir yöntemle yüzbinlerce kişinin takip ettiği bir canlı yayınla Fallout 76 oyununu duyurmuştu. Şimdi de çok uzun zamandır beklenen Fallout: New Vegas’ın yeni modu Fallout: New California‘nın gelişi kesinlik kazandı.

2010 senesinde gün yüzüne çıkan Fallout: New Vegas oyun severlerin gönlünde ayrı bir yere sahip. Hem de karakter gelişimi ve yan görevler konusunda yaşanan sıkıntılara rağmen… Fakat aradan geçen uzun sürenin ardından bu problemleri sonlandıracak yeni bir mod geliyor. Neredeyse beş senedir büyük heyecanla beklenen Fallout: New California sonunda resmen duyuruldu. Projenin başında yer alan Brandan Lee‘nin sözlerine bakılırsa yeni moda ekim ayında kavuşacağız. Lee neden bekleyeceğimizi ise şöyle açıklıyor:

“Çünkü bir şeyler eksik. Test yapan herkes bunu hissetti. Yan görevlerle alakalı bir durum var. Dünyanın sonu değil ancak bu kadar çaba harcadıktan sonra ortaya çıkan problemleri düzeltmek istiyoruz. Bazı noktalara geri dönüp hikaye açıklarını ve testte ortaya çıkan diğer ihtimalleri yeniden elden geçirmek istiyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brandan Lee’nin bahsettiği bu çalışmaların 23 Ekim‘e kadar tamamlanması bekleniyor. Fallout: New California için paylaşılan tanıtımı da haberimizin girişinde bulabilirsiniz.