reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5
Lenovo Z5

Resmi duyuru öncesinde beklenen model Lenovo Z5’ten yeni görsel

04 Haziran 2018

Son dönemin en çok merak edilen akıllı telefon modeli kuşkusuz Lenovo Z5. Hem teknik hem de tasarım olarak dikkat çeken ve yarın resmi olarak tanıtılacak telefon için bugün yeni görsel daha yayımlandı.

Resmi paylaşımlar ile gündemden düşmeyen Lenovo Z5, yeni görselde yandan görüntüleniyor. Bu görsel ilk olarak telefonun metal gövde üzerine kurulacağını kesinleştiriyor. Önü gibi arkasında da cam kullanıldığı belirtilen model, burada simetrik bir çizgi taşıyor. Bu yeni görselde çiftli arka kamera sistemi de kesin olarak karşımıza çıkan telefon, burada iPhone X gibi dikey bir kurulum kullanıyor. Kamera çıkıntısı hatırı sayılır oranda fazla olan model, eğer bir değişiklik olmazsa ön kamerasını da alt çerçevesinde taşıyor. Alt çerçevenin tam ortasına konumlandırılan ön kamera, bazılarında hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak çentik kullanmadan ön kamerayı için yapılacak çok fazla şey kalmıyor. Bunu şimdilik sadece Vivo NEX modeli çözüyor. Biliyorsunuz bu modelin ön kamerası direkt olarak gövdesinden çıkıyor. Dediğimiz gibi bünyesinde bir ekran çentiği de taşımayan Z5yüzde 95 ekran gövde oranı ve 4 TB dahili depolama ile geliyor. Tam dolu pille tam 45 gün bekleme süresi sunacak denilen Lenovo Z5, aynı zamanda pil seviyesi yüzde 0 olsa dahi kişilere 30 dakika telefon görüşmesi sağlayabiliyor. Çok iyi arkası bulanık fotoğraflar çektiği belirtilen modelin, fiyat olarak hiç ucuz olması beklenmiyor.

Lenovo Z5

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5, orta seviyede yer alıyor

Huawei P20 Pro‘da kullanılan “Twilight” benzeri bir renkle geleceği görülen telefon, Snapdragon 6 serisi ya da 710 işlemciyle tanıtılabilir deniyor. Yani orta ya da orta üst seviyede yer alacak model, yarın tüm detaylarını ortaya dökecek. Modelin Çin merkezli satışına ise 12 Haziran tarihinde başlanacak.

İlgili video

İşte en son amiral gemilerinden HTC U12+