reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Pad Android Tablet

Firma için ilke imza atan OPPO Pad Android tablet tanıtıldı

Türkiye’de aktif olarak yer alan dev üreticilerden OPPO’nun ilk Android tablet modeli OPPO Pad için resmi tanıtım sonunda yapıldı.

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz OPPO Find X5 serisi ve OPPO Enco X2 kablosuz kulaklık modellerinden sonra firma için ilke imza atan OPPO Pad Android tablet modeli de karşımızda yer alıyor. Görebileceğiniz üzere iPad Pro benzeri modern bir tasarıma sahip olan ürün, farklı renklerde geliyor ve arkasında dikkat çeken bir desen taşıyor. Beraberinde gelen kalemi Apple Pencil gibi yan tarafında manyetik olarak şarj edebilen ürün,

Teknik olarak baktığımız zaman tablet Snapdragon 870 işlemci üzerine kuruluyor ve 11 inç boyutunda bir LCD panel taşıyor. 120 Hz yenileme hızı sunan bu ekranda 2560×1600 piksel çözünürlük sunuluyor. Önünde 8 megapiksel selfie kamerası taşıyan tablet, arkasına tek bir 13 megapiksel kamera konumlandırıyor.

33W şarj destekli 8.360 mAh kapasitesinde pil taşıyan ve en üstte 6 / 8 GB RAM (2 GB sanal) + 128 / 256 GB dahili depolama sunan OPPO Pad, Dolby Atmos destekli dörtlü hoparlör sistemi üzerine kuruluyor. Tablette işletim sistemi olarak Android 11 ve ColorOS arayüzü yer alıyor. Bu arayüze spesifik olarak “ColorOS for Pad” adı veriliyor ve çoklu pencere dahil tablete özel gelişmiş özellikler sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tabletin açıklanan başlangıç fiyatı 325 euro seviyesinde yer alıyor. Üst sürümler ise 381 euro ve 424 euro seviyesini görüyor. OPPO’nun ürün gamına eklediği ilk Android tableti ilk önce yurt dışında edilebilir hale geldikten sonra ardından Türkiye’de de satılabilir. Ancak bu konuda halen bir resmi işaret gelmiş değil. OPPO, Türkiye’de resmi olarak yer almasına rağmen birçok ürününü Türkiye’de satışa sunmuyor.

OPPO Pad dikkat çekerken, gelin OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti ile tanışın: