reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store

Yeni “Abu Dhabi” Apple Store için açılış öncesi fotoğraflar geldi

Teknoloji devi Apple, mağaza açılımına devam ediyor. Bu sefer “Abu Dhabi” merkezli yeni Apple Store için açılış yapılacak.

Apple Al Maryah Island olarak isimlendirilen en yeni Apple Store, önümüzdeki cuma günü resmi olarak kapılarını açıyor. Açılış önce mekânın yukarıdaki galeride görebileceğiniz fotoğraflarını paylaşan teknoloji devi Apple, sürpriz olmayacağı üzere gerçekten görkemli görünen bir mimariye imzasını atmış durumda. İçerisi diğer Apple Store’lardan alıştığımız tasarım öğeleriyle donatılan ve yüksek oranda doğal ışık alan mağaza, oldukça ferah tasarlanmış ve canlı bitkilere de ev sahipliği yapıyor.

The Galleria Al Maryah Island özelinde bir ada üzerine kurulan ve bu açıdan sudan aktif olarak yararlanılan yeni mağaza, açıklamaya göre 80’den fazla personele sahip olacak ve bu 28 farklı milletten personel 30’dan fazla dilde hizmet verebilecek. Bu yeni merkez elbette sadece Apple ürünlerinin satışı için kullanılmayacak. Yeni mağazada birçok farklı eğitim ve konferans düzenlenecek.

Türkiye’de açılan en yeni Apple Store ise yine İstanbul merkezli olarak Bağdat Caddesi’nde kapılarını aralamıştı. Apple bu yeni mağaza için “Her konuda size yardımcı olacak uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle ve büyük küçük, uçuk kaçık tüm fikirlerinizle buluşacağız” demişti.

Yeni Apple Store merkezinden çok bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi