reklamı kapat

POPÜLER

flyshark

Flyshark katlanabilir klavyeyle kelimeleri cebinizde taşıyın [Video]

Tablet ve telefonlarınızla çok zaman geçiriyor ve taşınabilir bir klavyeye ihtiyaç duyuyorsanız alternatifleriniz sınırsız. Ancak katlayıp çantanıza, hatta cebinize koyabileceğiniz bir klavye hayatınızı çok daha kolaylaştırmaz mıydı?

Gün geçtikçe gelişen tabletler yavaş yavaş dizüstü bilgisayarların yerini alırken taşınabilir klavyelerin önemi de bir hayli arttı. Ancak tabletlerin giderek hafif hale gelmesi klavyeleri de değişime sürüklüyor. Taşınabilir bir klavyeyi çantanızda tutmak istiyorsanız dikkat edeceğiniz en önemli unsurlardan biri boyu. Kocaman klavyeler bu noktada saf dışı kalırken, taşınabilirliği artırabilmek adına küçültülen klavyeler de kullanışlı olmaktan uzaklaşıyor.

Kickstarter projesi olan Flyshark taşınabilir klavye tanımını da değiştiriyor. Katlanabilir bir klavye tasarlayan geliştiriciler, incelikten ödün vermeyerek tuş kullanımını da olabildiğince konforlu hale getirmeye çalışmış. İkiye katlandığında Samsung Galaxy Note III’ten biraz daha küçük olan klavye taşınabilirlik konusunda iddialı. Bluetooth 3.0 ile iOS ve Android cihazlara bağlanan Flyshark, 60 güne kadar kullanım süresi vadedior. Windows 7, Windows 8 ve Mac OS X için de kullanılabilen klavye, katlandığında 13 mm açıldığında ise 9,6 mm kalınlığında. Ağırlığı 130 gram olan klavyenin Kickstarter sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Flyshark katlanabilir klavyeyle kelimeleri cebinizde taşıyın [Video]” için bir cevap

  1. wad dedi ki:

    steve jobs fotosu ne işe yarıyor acaba