reklamı kapat

POPÜLER

iwatch-concept-belm-designs

Apple, iWatch’u 400 dolara satmaya hazırlanıyor

Apple‘ın 9 Eylül’de gerçekleştireceği konferansı beklerken yeni bilgiler de internete yayılmaya devam ediyor. Son haber ise iWatch‘un fiyatı üzerine.

Basın konferansı için geri sayımın hız kazandığı şu günlerde aslında yapılacak duyurular konusunda hemen her türlü bilgiye sahibiz. iPhone 6 ile ilgili internete yayılan onca bilgi sürpriz bir şeylerin olacağı konusunda kullanıcıları şüpheye düşürürken, tasarımı sır gibi saklanan iWatch duyurusunun bir nebze şaşırtıcı olmasını bekliyorduk. Görünen o ki Apple akıllı saatinin olası fiyatıyla insanları birden şok etmemek adına önden bilgi servisi vermeye başladı.

400 dolar olacağı konuşulan akıllı saatin fiyatı henüz kesinlik kazanmadı. Ancak bu fiyat öyle azımsanacak boyutlarda değil. 2015’ten önce çıkması beklenmeyen iWatch, 400 dolar fiyat etiketine sahip olması durumunda 300 dolarlık Samsung Gear 2‘yi fiyat olarak bir hayli geride bırakırken, 250 dolar olması beklenen Android Wear’lı Moto 360‘ı neredeyse ikiye katlamış durumda. Henüz özellikleri konusunda pek bir bilgi sahibi olmadığımız bu akıllı saatin 400 dolar edip etmeyeceğini 9 Eylül‘de göreceğiz.

Haberde kullanılan görsel temsilidir.