reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Fujifilm X-E4

Fujifilm X-E4 tanıtıldı; işte Türkiye fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Orta format Fujifilm GFX 100S yanında Fujifilm X-E4 aynasız fotoğraf makinesi de tanıtıldı. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler;

Advertisement

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Fujifilm GFX 100S çok ses getirdi. Yine yeni gelen Fujifilm X-E4 ise onun kadar etkileyici değil ancak yine de dikkat çekmeyi başardı. Firmanın en ufak ve hafif X-Serisi fotoğraf makinesi ünvanını üzerine alan X-E4, gövde olarak 849 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Türkiye fiyatı 6.400 TL seviyesinde olan aynasız model, direkt olarak sürekli taşınma odağında hazırlanmış ve hareketli bir dokunmatik LCD ekranla geliyor. Hareketli ekran her zaman ciddi çekim kolaylığı getiriyor. Önü tamamen düz olduğu için ergonomik olarak çok iyi olmayacak X-E4, 26,1 megapiksellik X-Trans CMOS 4 sensör üzerine kuruluyor. Bünyesinde elbette bir elektronik vizör yer alan gövde, 4K çözünürlükte 30 fps video çekebiliyor. Firmanın film simülasyon modlarını sürpriz olmayacağı üzere eksik etmeyen lensleri değiştirilebilen Fujifilm X-E4, otomatik netleme konusunda şirkete göre çok hızlı görev yapıyor ve iki farklı renkte elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fujifilm X-E4 çok geniş bir kitleye ulaşabilir

Bu arada Fuji’den başka ürünler de geldi. Örneğin firma 2.299 dolarlık GF80mmF1.7, 799 dolarlık FX70-300 ve 399 dolarlık XF27mmF2.8 R WR lens modellerini resmi olarak duyurdu. Bu ürünlerin hepsi Türkiye’de de resmi olarak satılacak.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en etkileyici saat