reklamı kapat

POPÜLER

zidane

Futbol tarihine damga vuran isimler FM ile yeniden sahaya çıkıyor

Futbol tarihinin bir araya gelmesi imkansız isimleri Socrates Dergi’nin hazırladığı Efsane 11 Football Manager moduyla sahalara dönüyor. Socrates Dergi, 1930-2018 tarihleri arasında dünya futboluna ve Dünya Kupası’na damgasını vuran isimlerden bir 11 oluşturdu.

Derginin yazarlarının seçtiği 11’deki her bir ismin neden takıma alındığına dair ayrıntılı açıklamalar kaleme alındı. Socrates Dergi’nin hazırladığı Efsane 11 için, futbolseverlerin severek oynadığı FM’ye özel oyun modu da hazırlandı. Bu modu Steam üzerinden bilgisayarına indiren kullanıcılar, FM 2018 içerisinde Efsane 11’e yer verebiliyor ve futbol tarihinin unutulmaz isimleri sahalara geri dönüyor. Futbol tarihine damga vuran isimlerin tüm özellikleri bu mod için tek tek yeniden düzenlendi. Önce her bir efsane futbolcunun kişisel, taktik, teknik, mental, fiziksel özellikleri başta olmak üzere tüm verileri toplandı.

Toplanan binlerce veri, günümüz yıldızlarının Football Manager datalarıyla karşılaştırılarak düzenlendi ve modun içerisine girildi. efsane yıldızlar, gerçek isimleri, kişisel bilgileri ve yetenekleriyle Efsane 11 kadrosunda yerini alıyor. Örneğin Ronaldo’nun yaşadığı sık sakatlıklar ya da Maradona’nın kendine has kural tanımazlığı FM 2018’e özel olarak hazırlanan bu modda kendisine yer buluyor.

Mod nasıl çalışıyor?

Steam hesabıyla giriş yapıldığında yüklenebilen FM 2018 modu ile efsane yıldızları kendi takımınıza transfer etmek mümkün. Ayrıca Footbal Manager 2018 Editor yardımıyla, Efsane 11’i yabancı sınırlaması olmayan bir lige de ekleyebilirsiniz.