reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus’ın Ağustos ayı ücretsiz oyunları belli oldu [Video]

PlayStation Plus üyeleri için ağustos ayının ücretsiz oyunları nihayet açıklandı. Oyun severler 7 Ağustos‘tan itibaren oyunları kütüphanelerine ekleyebilecek.

Sony’nin aylık üyelik sistemi PlayStation Plus, her ay olduğu gibi bu ay da oyun severlere kütüphanelerine ekleyebilecekleri oyunlar sunuyor. Farklı ayrıcalıkları da beraberinde getiren hizmetin bu ayki ücretsiz oyunları ise Mafia 3 ve Dead by Daylight olarak açıklandı. 7 Ağustos tarihinden itibaren oyuncular bu oyunları herhangi bir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyebilecek. Servise üyeliğiniz devam ettiği süre boyunca da oyunları istediğiniz an oynamaya devam edebilirsiniz. Ayrıca hala eklemediyeseniz geçtiğimiz ayın ücretsiz oyunları Heavy Rain ve Absolver’ı da 7 Ağustos’a kadar ekleyebileceğinizi hatırlatalım.

Bonus oyunlar

Ayrıca Sony bu ay bonus oyunların geri döndüğünü de müjdeledi. Mafia 3 ve Dead by Daylight dışında PlayStation VR destekli korku oyunu Here They Lie ve Türkçe dil desteği bulunan eğlenceli bilgi yarışması Knowledge is Power da PS Plus üyelerine ücretsiz. Knowledge is Power’ın PlayLink oyunu olduğunu da hatırlatalım. Birden fazla arkadaş bir araya gelip telefonlarınızı sisteme bağlayarak oynayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ağustos ayı ana oyunlar

Mafia 3 (PS4)
1968, Yeni Bordeaux. Vietnam savaşından geri dönen Lincoln Clay, ailenin kimin yanında doğduğunla değil, kimin uğruna öleceğinle belirlendiğini biliyordur. Ailesi İtalyan mafyası tarafından katliama uğrayan Lincoln, bu hikayede ailesinin intikamını almak için en alttan başlayıp kendi ailesini kurmaya çalışacak.

Dead by Daylight Special Edition (PS4)
Dead by Daylight, 4’e 1 olarak toplamda 5 oyuncunun oynadığı bir multiplayer korku oyunu. Oyunda bir kişi katil, diğer dört kişi ise hayatta kalmaya çalışan karakterleri oynuyor. Dead by Daylight’ın amacı çok basit; katil kaçanları kovalarken kaçanlar da katile yakalanmadan haritadan kaçmaya çalışıyor. Ancak haritanın sizin kaçmamanız üzerine tasarlandığını belirtmekte fayda var. Oyunda katil birinci şahıs kameradan oynarken, kaçanlar çevreyi görebilmek için üçüncü şahıs kamerayla oynuyor.