reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

LittleBits Avengers Hero Inventor Kit Iron Man

Iron Man olmak isteyenlere Avengers kodlama kiti

LittleBits sadece çocukların değil yetişkinlerin de satın almak isteyeceği yeni kodlama kitini çıkardı. Artık kendi Iron Man zırhınızın en azından bir parçasını yapabilirsiniz.

Çocuklara kodlamayı sevdirmeyi amaçlayan pek çok özel kitle karşımıza çıkan LittleBits, bu kez Marvel ile iş birliğine gidiyor ve Iron Man odaklı çekici bir ürün ortaya çıkıyor. İçimizdeki maker’ı da uyandıracak olan Avengers Hero Inventor Kit ile Tony Stark gibi kendi kostümünüzü yapmaya başlayabilirsiniz. Tabii bu kit size sadece zırhın el kısmını yapma imkanı sağlıyor. Popüler kahramanımızın zırhının küçük bir parçasını inşa etmeye yarayan bu kitin elektronik blokları transparan bir kola manyetik olarak bağlanabiliyor. Böylelikle çocuklar projeyi tamamladıktan sonra bunu giyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man zırhı

Mobil uygulaması ile beraber söz konusu projeyi adım adım yönlendirmelerle takip edebilir, video anlatımlarıyla inşa edebilirsiniz. Avengers üyelerinden “Kahramanlık dersleri” de alabilirsiniz. Iron Man eldivenin ortasındaki LED matriksine odaklanırken, Ant-Man and the Wasp akselerometreye odaklanıp çocuklara hız ve hareket konusunda dersler veriyor. Black Widow ışık sensörünü anlatırken Black Panther ve Shuri de kişiselleştirme ve kodlama üzerine kapanışı yapıyor.

Üründe yer alan ve eldiveni tamamlayıcı aksesuar parçalarının ise giyilemediği, stant için olduğu belirtiliyor. Avengers Hero Inventor Kit yurt dışında 24 Ağustos’ta 150 dolardan satışa sunulacak.