reklamı kapat

POPÜLER

Gal Gadot’ın izlerken yoran Wonder Woman idmanı [Video]

DC sinematik evreninin moral bozan gidişatını kökten değiştiren Wonder Woman, ilk hafta gişe hasılatıyla bir rekora imza atmış ve eleştirmenlerden de tam not almıştı. Peki Wonder Woman’a hayat veren Gal Gadot, rol için nasıl bir çalışmadan geçti dersiniz?

Süper kahraman filmlerinde oynamak ciddi bir kondisyon istiyor. Haliyle oyuncuların çalışmaları da merak konusu oluyor. Wonder Woman filminde etkileyici dövüş sahnelerinin merkezinde yer alan Gal Gadot için durum farklı değil. Açıkçası Wonder Woman gibi bir karakteri canlandırmak için de ciddi bir eğitimden geçmek gerekiyor. Gadot da role hakkını verebilmek için altı aylık sıkı bir eğitime maruz kalmış. Günlük rutini iki saatlik ağırlık kaldırma, iki saatlik dövüş koreografisi ve iki saatlik at binme eğitiminden oluşuyor.


Gadot’ın filmdeki performansı ise günlük altı saatlik yoğun ve yorucu çalışmanın boşa gitmediğinin kanıtı adeta. İlk hafta sonu 223 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Wonder Woman, bir Amazon prensesi olan Diana’nın Wonder Woman’a dönüşüm hikayesini anlatıyor. Diana’nın gelişimiyle başlayan hikayede karakterin yeni bir dünyaya adım atışına şahit oluyoruz. Wonder Woman’ın vizyondaki gösterimi devam ediyor. Gal Gadot’ın eğitiminden kesitler içeren videoyu haberin girişinden izleyebilirsiniz.