reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Parsec PlayGalaxy Link

Galaxy Note 10 ailesinin dikkat çeken oyun özelliğini diğer Android cihazlarda kullanma [Dene]

 - Güncelleme: 19 Ağustos 2019 11:12

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus modellerinde PlayGalaxy Link uygulaması yer alıyor. İşte burada sunulan altyapı, istenirse Parsec aracılığıyla diğer cihazlarda da çalışıyor.

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus modellerine eylül ayında gelecek PlayGalaxy Link uygulaması, firma tarafından “PlayGalaxy Link, P2P yayın servisi ile de kullanıcılar PC oyunlarında kaldığı yerden devam edebiliyor ve yerel depolamaya ihtiyaç duymadan istediği yerde oyun oynayabiliyor” şeklinde tanımlanıyor. Temel olarak PC oyunlarını internet üstünden telefonunuza getiren özellik, söylendiği kadarıyla bulut tabanlı oyun şirketi Parsec‘in geliştirdiği teknolojisi üzerine kuruluyor. Parsec’in buradan indirebileceğiniz kendi uygulaması sayesindeyse PlayGalaxy Link altyapısı diğer Android cihazlara da geliyor. Buradan indirmeniz gereken Windows, Linux ve Mac destekli yazılım ile bağlantı olarak çalışan Android uygulaması, Note 10’larda sunulan gibi masaüstü oyunlarını telefonunuzdan oynamanıza imkan tanıyor. Galaxy S10 Plus ve Galaxy Note 9’da sorunsuz olarak çalıştığı belirtilen uygulama, hem WiFi hem de mobil bağlantı üstünden görev yapıyor. Ancak maksimum performans ve gecikmesiz oyun için WiFi bağlantının tercih edilmesi öneriliyor. Bu altyapıda Full HD 60 fps oyun keyfi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus Türkiye’de çok pahalı çıktı

Hatırlamak adına Note 10 Türkiye fiyatı 256 GB için 9.899 TL seviyesinde. Kullanıcıların Note 10 Plus için ödemesi gereken Türkiye fiyatı ise 256 GB için tam 11.399 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor. Çok kısıtlı bir kitleye hitap eden modeller, yine de çok dikkat çekiyor ve merak uyandırıyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER