reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 8, Samsung’un çift kameralı ilk telefonu olmayabilir

Samsung’un önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği yeni amiral gemisi telefon Galaxy Note 8’in neler sunacağı merakla bekleniyor. Cihazın teknik özellikleriyle ilgili bazı iddialar bulunsa da halen tam olarak nasıl bir cihazla karşılaşacağımız kesinleşmiş değil. Daha önce telefonun çift kameralı olacağı yönünde birçok iddia ortaya atılmıştı fakat görünüşe bakılırsa Samsung’un ilk çift kameralı telefon Samsung Galaxy Note 8 olmayacak ve hiç beklenmedik bir modelde çift kamera teknolojisine geçiş yapılacak.

Daha önce Samsung Galaxy Note 8’in sızdırılan prototip görsellerinde arka tarafta çift kameranın yer aldığı görülüyordu. Ayrıca gelen bilgiler de Galaxy Note 8’de çift kameranın bulunacağı iddiasını destekliyordu. Fakat yeni gelen bilgilere bakılırsa Samsung’un farklı bir planı var. Güney Koreli teknoloji devinin uzun süredir beklenen katlanabilir telefonu Galaxy X’in Galaxy Note 8’den daha önce piyasaya sürüleceği ve bu telefonda çift kameranın yer alacağı söyleniyor. Samsung’un Galaxy X’i bu yıl içerisinde kısmi olarak üretmesi bekleniyor. Cihazın tam olarak üretime geçmesinin ise 2018’i bulacağı düşünülüyor.  Cihazın Samsung Galaxy Note 8’den önce çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Öte yandan Samsung Galaxy Note 8’de çift kameranın kullanılmayacağı yönünde herhangi bir bilgi bulunmuyor. Dolayısıyla Samsung Galaxy Note 8’de çift kameranın çok büyük ihtimalle yer alacağını söyleyebiliriz.

YORUMLAR