reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei P50 Pocket

Galaxy Z Flip3 rakibi Huawei P50 Pocket için ilk resmi görseller çıktı

Uzun süre öncedir merakla beklenen 23 Aralık Huawei etkinliği öncesinde gerçekten sürpriz olan Huawei P50 Pocket için görseller çıktı.

Huawei, 23 Aralık tarihinde bir etkinlik yapacak ve bu etkinlikte kesin olarak tansiyon ölçebilen akıllı saat modeli Huawei Watch D ve dikey katlanabilir telefon Huawei P50 Pocket (Daha önce Mate V olarak geçiyordu) modelleri yer alacak. Bu etkinlikte başka ürünler de tanıtacak Huawei, şu sıralar en çok P50 Pocket ile dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Z Flip3 rakibi ilk dikey katlanabilir telefon modelinde “P50” ismini kullanması halen biraz garip görünen Huawei, resmi posterler ile beraber merak edilen modele ilk bakışı gizli de olsa attırmaya başladı.

Şimdilik sadece beyaz rengiyle görünen telefon, arkasında elde tutmayı kolaylaştıracak izlenimi oluşturan dokulu bir desen taşıyor. Köşeli değil yuvarlak hatlı hazırlanan cihaz, henüz tam olarak karşımıza çıkmadı ancak bunun sızıntı olarak yakında olması bekleniyor. Daha önceki bilgilere göre telefonun arkasında iki tane devasa kamera halkası bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P50 Pocket için başka neler biliyoruz?

Geçtiğimiz ay seri üretime alındığı yönünde bilgiler gelen P50 Pocket, konuşan bazı kaynaklara göre Galaxy Z Flip3’ten daha ucuz ve sağlam olacak. Çünkü modelin yeni nesil bir menteşe sistemi kullandığı aktarılıyor.

Huawei’nin uzun süredir geliştirdiği bu yeni menteşe, kaynaklara göre daha az parçadan oluşuyor ve böylelikle hem daha ucuza üretebiliyor hem de parça azlığı üzerinden bozulma riskini azaltıyor.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!