reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei P50 Pocket

Galaxy Z Flip3 rakibi Huawei P50 Pocket için tam tasarım göründü

23 Aralık Huawei etkinliği öncesinde ortaya çıkmasıyla şaşırtan Huawei P50 Pocket için bugün yeni görseller paylaşıldı. Tasarım netleşti.

Huawei, 23 Aralık tarihinde bir etkinlik yapacak ve bu etkinlikte kesin olarak tansiyon ölçebilen akıllı saat modeli Huawei Watch D ve dikey katlanabilir telefon Huawei P50 Pocket (Daha önce Mate V olarak geçiyordu) modelleri tanıtılacak. Bu etkinlikte diğerlerine ek olarak başka ürünler de tanıtacak Huawei, sürpriz olmayacağı üzere özellikle P50 Pocket ile dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Z Flip3 rakibi ilk dikey katlanabilir telefon modelinde “P50” ismini kullanması birçok kişiyi şaşırtan Huawei, model için dün ilk üstü kapalı tasarımı paylaşımını yapmıştı. Bugün ise daha net görseller geldi.

İlk görsellerde beyaz renkte görülen telefon, bu sefer altın renkte karşımızda ve arka tasarım artık net olarak ortaya çıkmış durumda. Arkasında güzel bir desen kullanılan telefon, daha önce arkasında iki farklı kamera modülü var sanılıyordu.

Yeni fotoğraflar ile netleştiği üzere arkada üçlü kameraya ev sahipliği yapan bir kamera modülü yer alıyor. Onun altında ise renkli bir ekran bulunuyor. Bu ekran sayesinde arka kamera ile rahatlıkla selfie çekilebiliyor, bildirimler için ana ekranı açmaya gerek kalmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P50 Pocket için başka neler biliyoruz?

Geçtiğimiz ay seri üretime alındığı yönünde bilgiler gelen P50 Pocket, konuşan bazı kaynaklara göre Galaxy Z Flip3’ten daha ucuz ve sağlam olacak. Çünkü modelin yeni nesil bir menteşe sistemi kullandığı aktarılıyor.

Huawei’nin uzun süredir geliştirdiği bu yeni menteşe, kaynaklara göre daha az parçadan oluşuyor ve böylelikle hem daha ucuza üretebiliyor hem de parça azlığı üzerinden bozulma riskini azaltıyor.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!