reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones: Daenerys Targaryen tüm ihtişamıyla Westeros’a ayak basıyor

Yedinci sezonunu merakla beklediğimiz Game of Thrones‘tan yeni bir fotoğraf daha gün yüzüne çıktı. Bu karede Westeros’a adım atmaya hazırlanan Daenerys Targaryen‘i görüyoruz. Arkasında bir kısmını görebildiğimiz ordusuyla korku saçmaya hazırlanıyor.

Şimdiye kadar paylaşılan fotoğraflarda sevilen karakterlerin yeni atılımlar içinde olduğunu görmüştük. Örneğin Cersei, Jamie Lannister ile birlikte kendilerini bekleyen savaşa hazırlanıyordu. Kuzey’in Kralı ilan edilen Jon Snow ise bu pozisyona alışmaya çalışıyor. Bu süreçte Sansa Stark’ın desteğine ihtiyaç duyuyor. Asıl büyük değişim ise Daenerys Targaryen cephesinde yaşanıyor. Uzun yıllar vatanından uzak kalan kahramanımız, ordusunu toplayacağı ve Westeros‘a adım atacağı günü bekliyordu. Altıncı sezon finaliyle birlikte önündeki tüm engelleri aşmayı başardı. Bu sayede ejderhalarını ve devasa ordusunu alarak Westeros’a yelken açtı. Daha önce paylaşılan fotoğraflarda onu çoktan karaya adım atmış halde görüyorduk. TIME sayesinde gün yüzüne çıkan yeni karede ise onun Westeros’a yaklaştığı sürece şahit oluyoruz. Yanında yine Tyrion Lannister, Varys ve Missandei‘yi görüyoruz.

Artık hepimiz oldukça iyi biliyoruz fakat yine de hatırlatmakta yarar var, Game of Thrones’un yedinci sezonu 16 Temmuz‘dan itibaren ekrana gelecek. Bakalım Westeros’u bekleyen bu büyük savaş nasıl sonuçlanacak?