reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones izleyicilerini en çok sevindiren ölümler

Game of Thrones dizisinin çok sevilen karakterlerinin yanında fazlasıyla nefret edilen kötüleri de oldu. Bunların ölümü izleyicilerde büyük memnuniyet yaratmayı başardı. Fakat bu karakterler içinden bazıları bir miktar da olsa öne çıkmayı başarıyor.

Game of Thrones hayranlarının ortak nefreti

Sanıyoruz ki Game of Thrones’un en fazla mutluluk yaratan ölümü Joffrey Baratheon‘un zehirlendiği bölümdü. Dördüncü sezondaki The Lion and the Rose bölümünde düğün beklerken, tarihin en nefret edilen karakterlerinden birinin acılı bir şekilde ölmesine şahit olduk. Yaptığı zulümlerle ve şımarıklıklarıyla nefret toplayan karakterin ölümü herkese rahat bir nefes aldırdı.

Game of Thrones

Onun ardından herkesin nefret ettiği diğer kötü Ramsay Bolton olmuştu. Winterfell’i işgal etmesi, Theon’a yaptığı işkenceler, Sansa Stark’la zorla evlenmesi… Gerçekten Ramsay Bolton, Joffrey’nin yokluğunu aratmadı. Bu yüzden ölümü Sansa’nın elinden olduğunda hepimiz rahat bir nefes almış oldu.

Game of Thrones

Üçüncü sırada Game of Thrones izleyen herkesi hayrete düşüren Kırmızı Düğün’de parmağı olan Frey ailesi ve ailenin başındaki Walder Frey‘in ölümü var. Rob Stark’a ihanet eden, doğmamış çocuğunu öldüren ve mücadelenin başlamadan bitmesine neden olan Freyler, Arya Stark’ın gazabını sonuna kadar hak etti.

Game of Thrones

Uzun zamandır Westeros’un en büyük gizemi ak yürüyenler olmuştu. Onların lideri Gece Kralı‘nın öldürülmesi gerilim dolu ve karanlıkla boğuştuğumuz bölümün en iyi anlarından biriydi. Buna rağmen karakterin ölümünün beklediğimizden çok daha heyecansız olduğunu kabul etmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı