reklamı kapat

POPÜLER

Sony LSPX-S3
Sony LSPX-S3
Sony LSPX-S3
Sony LSPX-S3

Gaz lambasından ilham alan taşınabilir hoparlör: Sony LSPX-S3 [Video]

Sony gaz lambasını andıran ilk hoparlörünü yaklaşık iki yıl önce tanıtmıştı. Sony, 700 dolarlık fiyatı yüksek bulan kullanıcılar için modelin daha uygun fiyatlı versiyonunu görücüye çıkardı.

Yurt dışı fiyatı 350 dolar olarak açıklanan yeni model Sony LSPX-S3 olarak adlandırılıyor. Ağustos ayında yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan hoparlör sesi her yöne yayabiliyor.  LSPX-S3 Advanced Vertical Drive Teknolojisi, organik camın ucunu kapatmak için üç Aktüatör kullanıyor ve bunlar titreşerek sesin her yöne yayılmasını sağlıyor.

Organik cam tweeter’ın tercih edildiği hoparlörde tweeter’ın net ve güçlü ses tonu ürettiği ifade ediliyor. 46 mm’lik bir sürücüyü bünyesinde barındıran hoparlörde ayarlar Sony Music Center uygulamasıyla değiştirilebiliyor. Uygulama üzerinde bas güçlendirme modu da yer alıyor.  Bu sayede daha güçlü bas performansı elde edilebiliyor. Hoparlör yüksek çözünürlüklü ses için LDAC teknolojisine de destek veriyor. Hoparlör ses performansı kadar şık tasarımıyla da beğeni toplayacağa benziyor. Mum Işığı Modunda ışık tıpkı mum gibi titreşiyor. Hoparlör genel kullanım için parlak ve gece rahatlamak için hassas olmak üzere iki farklı ışık moduna sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony LSPX-S3 ev haricinde dış ortamda da kullanılabiliyor

1 kilogram ağırlığındaki model Sony’nin belirttiğine göre tam dolu pille 8 saate varan bir kullanım deneyimi deneyimi vadediyor. USB-C üzerinden şarj edilebilen modelden iki adet satın alındığında stereo deneyimi de sunuluyor.

İlgili video

Tasarımıyla fark yaratan Sony LSPX-S3 ile tanışın