reklamı kapat

POPÜLER

Pure’un kablosuz hoparlörü Jongo S3 ve Hi-Fi adaptörü Jongo A2 piyasada [Video]

Bu yılın başında CES 2013 Fuarı‘nda duyurulan kablosuz hoparlör sistemi Jongo, Kuzey Amerika’da satışa sunuldu. Pure firması tarafından piyasaya sürülen Jongo S3 portatif hoparlör, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı desteği sayesinde kablosuz olarak müzik dinleyebilmenize imkan tanıyor. Hoparlörün ses güç çıkışı 4 x 2.5 Watt + 10 Watt RMS ; ölçüleri 131 x 139 x 135 mm, ağırlığı ise 1,25 kilogram (pil ile birlikte).

Advertisement

10 saate kadar kullanım imkanı bulunan hoparlörde dört adet tweeter ve bir adet subwoofer’ yer alıyor. iOS ve Android için geliştirilen Pure Connect uygulaması ile kontrol edilebilen Jongo S3, 15 milyonun üzerinde şarkıyı bünyesinde barındıran abonelik sistemine dayalı Pure müzik servisi ile de uyumlu şekilde çalışıyor. Pure, Jongo S3 ile birikte Jongo A2 adı verilen kablosuz Hi-Fi adaptörünü de yurt dışında piyasaya sundu.

Jongo A2, mevcut Hi-Fi sisteminize veya Hi-Fi amplifikatörünüze bağlandığı gibi Pure Connect uygulamasına veya Jongo’nun uyumlu hoparlörine de destek veriyor. Siyah, beyaz, sarı, turuncu ve yeşil renk seçeneklerine sahip olan S3 hoparlör yurt dışında 200 dolardan, A2 Hi-Fi adaptör (S3 ile aynı renklere sahip) ise 130 dolardan satışa sunulmuş durumda. Belirtmekte yarar var, söz konusu fiyatlar ürünlerin beyaz ve siyah renk seçeneğine sahip modelleri için geçerli. Diğer renk seçeneklerini tercih ederseniz S3 için ekstradan 30, A2 içinse 20 doları gözden çıkarmalısınız.

VİDEO