reklamı kapat

POPÜLER

GeForce NOW LOG Tasarım

GeForce NOW içerisine eklenecek yeni oyunlar açıklandı [4 Ağustos]

Nvidia tarafından geliştirilen GeForce NOW hizmeti içerisine eklenecek yeni oyunlar açıklandı. Firma oyuncuları memnun ediyor.

Yeni oyunlar özelinde Nvidia Türkiye tarafından şu açıklama geldi: “Ayın ilk GFN Perşembe gününde GeForce NOW’a 13 yeni oyun ekleniyor. Ağustos ayında GeForce NOW kütüphanesine eklenen Saints Row ve Rumbleverse gibi 38 heyecan verici oyuna da hazır olun. Üyeler, RTX ON ile Retreat to Enen dahil 13 yeni oyunu oynayarak ayı bugün başlatabilirler. Bu ay GeForce NOW destekli cihazlar yayınlanan yeni oyunlarla doluyor. GeForce’un farkıyla Mac’lerde oynanabilen Saints Row ve Rumbleverse gibi heyecan verici yeni sürümler de dahil olmak üzere, oyuncuların dört gözle bekleyecekleri 38 yeni oyun bulunuyor.

Üyeler, Deep Silver’ın ayrıcalıklı Saints Row yeniden başlatmasında suçla dolu hareketli bir şehir olan Santo Ileso’nun Weird Wild West’ini ziyaret edebilecekler. Geleceğin patronu olarak suç dünyasına adım atın, müttefikler Neenah, Kevin ve Eli ile Saints’i kurun, rakip çeteleri alt edin ve gerçekten Self-Made olmak için suç imparatorluğunuzu kurun. Oyuncular ayrıca herkesin şampiyon olabileceği yeni, oynaması ücretsiz, 40 kişilik Brawler Royale Rumbleverse’i de oynayabilecekler. Eşsiz öğeleri karıştırıp eşleştirerek dövüşçünüzü özelleştirin ve mobil cihazlara tam PC kalitesinde yayın yaparak savaş alanına doğru yol alın.

Bu ağustos ayının sonlarında buluta gelecek oyunların tam listesi:

Bugün Yeni Oyunları Oynayın

Ağustos ayındaki oyun serüveniniz, şimdi yayınlanmaya hazır 13 yeni oyunla başlıyor. Bugün oynamaya hazır oyunlar:

Temmuz’a Veda

Temmuz ayında duyurulan 13 oyuna ek olarak, ay boyunca 13 oyun daha eklendi: 

Ve geçen ay duyurulan ama eklenme tarihlerinin değişmesi nedeniyle eklenemeyen oyunlar:

  • -Grimstar: Welcome to the Savage Planet (Steam
  • -Panzer Arena: Prologue (Steam
  • -Turbo Sloths (Steam)

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren ve 1.300’den fazla oyun seçeneğinin sunulduğu aktarılan GeForce NOW için güncel fiyatlar ve paketler şöyle: “Sıra beklenmesi gereken ücretsiz paket, 110 TL‘lik aylık premium paket, 240 TL‘lik 3 aylık premium paket, 20 TL‘lik 24 saatlik premium paket, 400 TL‘lik 6 aylık premium paket ve son olarak 60 TL‘lik 1 haftalık premium paket.”

Hâkim olmayanlar için bulut oyun servisi GeForce NOW Türkiye (GAME+) sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.” 

Yeni GeForce NOW oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin