reklamı kapat

POPÜLER

GeForce NOW LOG Tasarım

GeForce NOW içerisine eklenen yeni oyunlar açıklandı [8 Temmuz]

Nvidia tarafından geliştirilen GeForce NOW hizmeti içerisine eklenen yeni oyunlar açıklandı. Firma oyuncuları memnun ediyor.

Nvidia Türkiye tarafından “Bu Hafta GeForce NOW Servisine Yaza Ferahlık Katacak Yeni Oyunlar Ekleniyor” başlığı altında paylaşılan yeni oyunlar şunlar oldu:

-Matchpoint – Tennis Championships (7 Temmuz’da Steam’de Yeni Sürüm) 
-Starship Troopers – Terran Command (7 Temmuz’da Epic Game Store’da Yeni Sürüm) 
-Sword and Fairy Inn 2 (8 Temmuz’da Stream’de Yeni Sürüm) 
-Arma Reforger (Steam)
-Bunlara ek olarak rFactor 2 de GeForce NOW’a gelecek

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren ve 1.300’den fazla oyun seçeneğinin sunulduğu aktarılan GeForce NOW için güncel fiyatlar ve paketler şöyle: “Sıra beklenmesi gereken ücretsiz paket, 110 TL‘lik aylık premium paket, 240 TL‘lik 3 aylık premium paket, 20 TL‘lik 24 saatlik premium paket, 400 TL‘lik 6 aylık premium paket ve son olarak 60 TL‘lik 1 haftalık premium paket.”

Hâkim olmayanlar için bulut oyun servisi GeForce NOW Türkiye (GAME+) sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.” 

Yeni GeForce NOW oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin