reklamı kapat

POPÜLER

Dahon Unio E20 elektrikli bisiklet
Dahon Unio E20 elektrikli bisiklet

60 km menzil sunan Dahon Unio E20 katlanabilir elektrikli bisiklet için indirim fırsatı

Dahon Unio E20 elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı yapıldı. Piyasada yaklaşık 38 bin TL‘ye satılan modelin fiyatı bir satış kanalında 36.432 TL’ye geriledi.

Daha önceden bahsettiğimiz modellerde olduğu gibi katlanabilir bir tasarımla karşımıza çıkan model bu sayede taşıma kolaylığı sağlıyor. Alüminyum bir kadroyla gelen modelde pil sele borusunun içinde, motor ise aynakol kısmında. Elektrikli bisikletlerde motor tek başına uzun süre hareket enerjisi sağlamıyor. Belli aralıklar ile pedal çevirip motora start vermek gerekiyor. Pedala güç vermeden çevrilse bile elektrik motoru aktif hale geliyor. Elektrikli bisiklet pili tam olarak şarj edildiğinde 60 kilometreye varan bir menzil değerine sahip. Bisiklet bu değere düz yol koşullarında ve çok fazla hız yapılmadığında ulaşıyor. Bisiklette yokuş çıkıldığında veya fazla hız yapıldığında bu değer düşüyor.  105 kilogram taşıma kapasitesi sunan bisiklet yaklaşık 16 kilogram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dahon Unio E20 elektrikli bisiklet siyah gövdesiyle dikkat çekiyor

Sele borusuna entegre Samsung 36V8.7Ah 15A pilin tercih edildiği modelin ön tarafında Panasonic imzalı bir far yer alıyor. Bisikletin arka kısmında bir bagaj kısmı ne yazik ki mevcut değil. Kullanıcılar ayrı olarak bagaj aksesuarı satın alarak poşetlerini veya çantalarını bisiklete yerleştirebiliyor.
Dahon

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın