reklamı kapat

POPÜLER

Geleceğe Dönüş’teki Pepsi Perfect gerçek oluyor [Video]

Biz uçan kaykaylar, kendi kendine bağcıklarını bağlayan spor ayakkabılar veya karnımızı doyuran minik haplar bekleyeduralım, filmden tanıdığımız bambaşka bir ürün 21 Ekim’de gerçek oluyor. Pepsi, Geleceğe Dönüş‘ün 30’uncu yılı şerefine Cafe 80s’de Marty’ye ikram edilen Pepsi Perfect‘i sınırlı sayıda da olsa satışa sunuyor.

Son zamanlarda Geleceğe Dönüş temalı pek çok şey duyuyor olabilirsiniz. Sebebi, Marty McFly ve Doktor Emmett Brown‘un geleceğe gittikleri ikinci filmde “bugüne” geliyor olmaları. Marty’yle doktor Geleceğe Dönüş 2’de 21 Ekim 2015’e gelir; Marty, Cafe 80’s adlı bir mekana girer. İçeride Beat It çalmaktadır ve ekrandaki bir görüntüden ibaret olan garson Marty’ye günün spesiyallerini saymaktadır. Marty sadece Pepsi istediğini söyler ve önüne Pepsi’nin fütüristik şişeli bir versiyonu olan Pepsi Perfect gelir.

Pepsi Perfect
Geleceğe Dönüş hayranlarını sevindirecek haber, Pepsi’nin filmin 30’uncu yılı şerefine bu fütüristik Pepsi’yi gerçekten satışa sunacağını açıklaması oldu. 6.500 şişe Pepsi Perfect, farklı bir şişedeki sıradan Pepsi’den başka bir şey olmasa da filmin ve Pepsi’nin fanatikleri için bir koleksiyon ögesi olma özelliği taşıyor. Pepsi Perfect’in şişesinin tanesi 20,15 dolardan satılacak. Öte yandan ürün, 21 Ekim’den itibaren satışta olacak. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan New York Comic Con etkinliğine giderken Marty McFly gibi giyinen 1.500 kişi ise ücretsiz olarak bir şişe Pepsi Perfect alabilecek.

Uçan otomobil ve zaman yolculuğu mu hayal etmiştiniz? Şimdilik kolayla idare etmek durumunda kalacaksınız.

VİDEO

YORUMLAR