reklamı kapat

POPÜLER

Gelmiş geçmiş en pahalı uygulama içi satın alma

Uygulama içi satın almaya yeni bir standart getiren kullanıcının Aston Martin DB5 için ödediği fiyat dudak uçuklatıyor.

İlk olarak Apple App Store ardından Google Play ile birlikte hayatımıza giren parmak izi teknolojisiyle alışveriş yapabilme, son zamanların en pratik ödeme yapma imkanını sunan özellikler arasında. Kullanıcıların çevrimiçi alışveriş konusundaki güven problemine yeni bir standart getiren sistem ilk günden itibaren ilgiyle kullanılıyor. Şimdi size bir sorumuz var. Uygulama içi bir alışverişte en fazla ne kadarlık bir tutarı gözden çıkartırsınız? Soruyu daha da kolaylaştıralım. Hayatınızda hiç uygulama içi alışverişte bir otomobil almayı düşünür müsünüz? Üstelik bu otomobilin fiyatı yaklaşık 1 milyon dolarsa.

İngiliz otomotiv tarihinde miras olarak kabul edilen Aston Martin DB5, dünyanın en önemli ve değerli klasik modelleri arasında gösterilir. James Bond ile özdeşleşen DB5, artık iki yeni sıfatla anılacak; “Mobil platform kullanılarak satın alınan gelmiş geçmiş en pahalı ürün” ve “Sosyal medya üzerinden satın alınan ilk klasik otomobil modeli.”

Şimdi olduğu gibi zamanınında en önemli modelleri arasında yer alan Aston Martin DB5’te 3,995 cc’lik motor görev yapıyor. Bu motorla DB5, 285 beygir güç ve 390 nm‘lik tork değerine sahip. Tamamen orjinal parçalarıyla restore edilen DB5’in motor dahil birçok parçası fabrikadan ilk çıktığı günkü kondisyona sahip. Vero uygulamasında Coys profili üzerinden satışa sunulan Aston Martin DB5’in yanı sıra, 800.000 poundluk fiyatıyla Ferrari Daytona ve 400.000 poundluk etiketiyle Ferrari Dino 246 da yer alıyor. Aston Matin DB5’i Apple Pay ile satın alan kişinin ismi ise bilinmiyor.